ijournal.cz

Vyšperkujte svou pokožku mikrostříbrem

red Zdroj: www.belcura.info 31.3.2018 Krása a zdraví

BELCURASuchá kůže trápí mnoho lidí. Tento jev obvykle souvisí také s různými dermatologickými onemocněními, ale k potížím přispívá i chladné počasí, časté máčení, suchý vzduch a pobyt v klimatizovaném prostředí, stres, kontakt se saponáty a mnoho dalších faktorů. Pokud jste dostali do vínku suchou kůži se sklony ke svědění, pálení a praskání, je třeba, abyste jí věnovali patřičnou péči. Základem je pravidelné promazávání vhodných přípravkem. Vyzkoušejte jedinečnou emulzi ve spreji Belcura s mikrostříbrem od společnosti Belupo, která pokožku vyživuje, udržuje ji hydratovanou a chrání ji před vnějšími vlivy prostředí.

Belcura je emulze ve spreji, která se po aplikaci na pokožku změní v příjemnou pěnu. Tu pak stačí jen rozetřít. Unikátní receptura obsahuje vysoce čisté mikrostříbro, které má antibakteriální a protizánětlivé účinky. Součástí složení jsou i ceramidy a kyselina mléčná, jež pomáhají obnovit strukturu pokožky. Kombinace hydrofilních a hydrofobních výživných látek udržuje pokožku hydratovanou a chrání ji před dalším vysoušením. Upravená hodnota pH emulze pomáhá zachovat přirozenou kyselost pokožky. 

Belcura emulze ve spreji je dostupná ve velikosti 125 ml a řadí se mezi kosmetické přípravky. Dostupná je v lékárnách za doporučenou prodejní cenu 385 Kč (e-shopy začínají na ceně již od 209 Kč). Více informací na www.belcura.info.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.belcura.info