ijournal.cz

Na český trh přichází značka My Brand. Vlajkovou prodejnu otevře v pražské Fashion Arena Prague Outlet

red Zdroj: My Brand 30.3.2018 Móda, obuv, doplňky

Nabídku oblečení pro mladé lidi v Česku obohatí první obchod holandského výrobce My Brand. Otevření prodejny proběhne již v sobotu 31. března.

My brand 1

Originální móda z Holandska

Značka My Brand vznikla v roce 2009 v Amsterdamu a dnes je ve světě již velmi dobře známá. Její oblečení je sebevědomé, hravé a originální. Holandský výrobce nejdříve velmi výrazně uspěl s dámskou módou a až poté se zaměřil i na mladé muže. Během roku 2013 značka přišla i s první kolekcí pro děti.

my-brand-indian-skull-graphic-sweater my-brand-sorry-basic-sweater my-brand-the-original-lion-t-shirt


Opening party s celebritami

Značka My Brand přináší svěží vítr do české nabídky s módou. V obchodě najdou to pravé zejména mladí lidé, kterým se líbí např. styl Philipp Plein,“ uvádí Lenka Čapková, ředitelka centra Fashion Arena Prague Outlet, a dodává: „V květnu proběhne slavnostní opening party, které se zúčastní známé celebrity. Skvělou atmosféru podpoří dobrý DJ nebo delikátní pohoštění. Pro první zákazníky připravila značka MyBrand speciální zaváděcí 20% slevu z outletové ceny na celý sortiment. Akce je veřejně přístupná. Všichni jsou velmi vřele zváni.

My brand 2

Svoji účast na opening party zatím potvrdil fotbalista Michal Kadlec, který je milovníkem značky My Brand, a fotbalista Tomáš Vaclík. Další jména pořadatel zatím tají.

Podrobné informace o My Brand:

  • www.my-brand.com
  • www.instagram.com/my_brand_official/
  • www.facebook.com/OfficialMyBrand/

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: My Brand