ijournal.cz

Skvělé řešení pro malé kuchyně

red Zdroj: Sage 31.3.2018 Hi-tech a bydlení

Pečící trouby jsou v kuchyni už dávno standardním vybavením a jsou velmi oblíbené především díky tomu, jak nenáročná je příprava pokrmů v nich. Co však dělat, máte-li jen malý kuchyňský kout, do kterého se trouba velkých rozměrů nevejde? Ideálním řešením je pak domácí mini trouba, jakou je například The Sage Smart Oven Pro – Sage BOV820. Svými sofistikovanými přednastavenými funkcemi ještě více zjednoduší přípravu jídel, a navíc je příkladem krásně designově řešeného kuchyňského přístroje.

 Sage image foto

Chcete pečící troubu, která dokonale upeče pizzu, maso nebo bábovku? Mini trouba Sage BOV820 díky spolupráci hned několika inteligentních technologií umí v kuchyni vykouzlit hotové zázraky. Mezi její klíčové pečící technologie patří:

Element IQ, tedy pět nezávislých topných elementů, které díky vestavěným senzorům rozpoznají, kdy je potřeba přidat více tepla nebo naopak ubrat, aby pokrm byl rovnoměrně propečený ze všech stran. Každý prvek se automaticky přizpůsobí zvolenému nastavení a dodá správnou teplotu pečení ve správný čas.

Dále trouba disponuje deseti přednastavenými funkcemi – přípravou toastů, přípravou lívanců, pečením, opékáním, grilem, pečením pizzy, pečením koláčů, ohříváním, a to vše doplňuje teplé a pomalé vaření.

pro malou kuchyň

Navíc je tu i konvekční nastavení, které sníží potřebnou dobu vaření až o třetinu nebo vestavěný ventilátor, jenž přípravu jídla rovněž značně urychlí.

Jestliže však nepospícháme a s jídlem si dáme na čas, je tu program Keep Warm, který udržuje pokrm teplý do té doby, než ho začneme podávat. Velký informační modře podsvícený LCD displej nám pak během přípravy zobrazuje přehledně veškeré potřebné údaje, díky čemuž je ovládání nerezové elektrické pečící multifunkční trouby velmi intuitivní.

 pro malou kuchyň_otevřeno

Vnitřní stěny trouby jsou z nepřilnavého a snadno omyvatelného materiálu a zajímavým nápadem je i tvarovaná vrchní plocha trouby, která v malé kuchyni rozhodně najde své využití – například pro odkládání talířů. V příslušenství najdeme rošt, nepřilnavou formu na pizzu a smaltovaný pečicí plech.

Sage BOV820 v číslech:

  • Objem trouby 22 litrů
  • Příkon 2400 W
  • Použitý materiál kartáčovaná ocel1
  • Rozměry (š×h×v) 47×32×28 cm

Doporučená cena je 7990 Kč.

                                                                     
Sage BEG800O Velikonocích se bude hodit i univerzální přístroj Sage BEG800 pro přípravu domácího jídla v profesionální kvalitě.

Šťavnatou pečínku i ostatní potraviny dokážete připravit na první pokus. U zastřených vajec vás budou dokonce přátele považovat za jakéhosi „eggsperta“. Sage The One Precision Poacher je vlastně elektrický hrnec – vařič s přednastavenými programy.

Umí vařit ve vodě nebo v páře metodou sous-vide a na vajíčka má dokonce hned několik programů. Konkrétně pět na přesné vaření vajec, přičemž každá metoda ještě umožňuje další nastavení textury vařených vajec.
Sage BEG800


Doporučená cena Sage BEG800 je 4890 Kč.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Sage