Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Úterý, 20.Srpen 2019
ijournal.cz

Verunka se vrací

red Zdroj: Kapka medu pro Verunku 22.3.2015 Divadlo, Pro děti

Verunka se vrací do pražského Divadla Hybernia ve čtvrtek 26.března v 18 hodin a s ní i kapka medu, tři králové, tři královny, dva princové, jeden myslivec, královna přírodních sil, tři vodníci, šest čertů, tři bludičky, tři víly, jedna ježibaba a další pohádková havěť. Všichni jmenovaní jsou postavami oblíbeného původního českého výpravného rodinného muzikálu Kapka medu pro Verunku a po téměř roční pauze se pro velký zájem všichni vracejí do Hybernie na šest mimořádných představení. Princezna Verunka však nezůstane jen v Praze. Na jaře se chystá také do Českých Budějovic, v létě pak na několik českých hradů a na podzim do Ostravy. Zprávu o návratu Verunky přivítali s nadšením nejen členové fanklubu, ale i všichni protagonisté od Kamila Střihavky až po taneční company.

Střihavka,_Zonyga,_Slováček 

„Princ Mirek, je jedna z mých nejoblíbenějších rolí, jakou jsem hrál,“ řekl Miroslav Hrabě. Felix Slováček junior zase s nostalgií vzpomíná, že princ Honza byl jeho první velkou příležitostí na velkém muzikálovém jevišti. Jiří Štědroň se zase těší, že si po létech zopakuje roli prince z Popelky a Jiří Zonyga, že uplatní svou sílu jako Honza, co se kdysi stal králem. Pro Kamila Střihavku byla role trochu popleteného krále Jiříka, manžela Zlatovlásky, zase prvním milým poznáním dětského diváka. A pro diváky byl zase milým překvapením jeho pojetí královského majestátu a především to, že i pro děti se dá udělat velký výpravný muzikál, který pobaví, ale i trochu poučí.

havět,_Pártlová

A tak zveme na muzikál Kapka medu pro Verunku všechny – všechny, co jej ještě neviděli, i těch šedesát tisíc diváků, co Kapku znají. „Ti druzí budou, doufáme mile, překvapeni drobnými změnami,“ říkají producenti společnosti Pixa-pro, která se specializuje na původní rodinná představení a která souběžně ve stejném divadle realizuje další, neméně úspěšný muzikál Sněhová královna.

 
 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Kapka medu pro Verunku