ijournal.cz

Dveře od podlahy až ke stropu

red Zdroj: J.A.P. 21.3.2015 Hi-tech a bydlení

Novinku na českém trhu, interiérové dveře MASTER, rozhodně nepřehlédnete. V J.A.P. je totiž nechali vyrůst až k samotnému stropu! A aby toho nebylo málo, jejich povrch může být poskládaný z množství nejrůznějších materiálů

Skryte_zarubne_AKTIVE_dvere_sikme_MASTER_foto_zdroj_J.A.P

„Nejvýraznějším rysem dveří MASTER je určitě jejich výška. Ta dosahuje v maximu až 3,7 metrů. Díky tomu mohou dveře zabírat skutečně celý prostor od podlahy až ke stropu. Problém nepředstavují pro tento typ dveří dokonce ani šikminy půdních prostor, které dveře MASTER svým tvarem jednoduše okopírují,“ vysvětluje na úvod pan Petr Paksi, výkonný ředitel společnosti J.A.P., která je výrobcem ucelené řady dveřních systémů. 

Stavebni_pouzdro_AKTIVE_STANDARD_dvere_MASTER_foto_zdroj_J.A.P.

Velká plocha dveří pak přímo vybízí, abychom si pohráli s jejím vzhledem. U dveří MASTER se totiž nemusíme omezit pouze na jednu povrchovou úpravu. „Vzhled dveřního křídla – ať už v posuvném či otočném provedení, závisí zcela na každém z nás. Kombinovat můžeme například dýhu se sklem, laminátem nebo vysokým leskem.  Meze se nekladou originalitě poskládánítěchto materiálů, ani co se týká jejich umístění v rámci plochy dveří. Povrchy mohou být orientovány jak ve směru vodorovném, tak i svislém,“ dodává pan Petr Paksi z J.A.P. 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: J.A.P.