ijournal.cz

Zaměřeno na fenomén ve světě krásy: blur produkty

red Zdroj: Sephora 21.3.2015 Krása a zdraví

Všichni sníme o bezchybné pleti, povinnosti pro současný selfie trend. Ovšem není jednoduché ji získat…do posledního pixelu.

Naštěstí přichází nová generace produktů – zázračné produkty, které vyhladí, vyplní, odstraní a ve chvilce zakryjí každou malou chybičku pleti najednou!

Tento beauty trend je nyní v módě v Asii. Tam je bezchybná pleť světlá s růžovým nádechem, protože vlastnictví dokonalé pleti v Asii je také otázkou zdvořilosti. My v Evropě chceme zmenšit póry, odstranit malé nedokonalosti a mít svěží pleť – ovšem diskrétně! Jedním slovem, chceme nádhernou pleť právě teď, bez vrstvení mnoha produktů!

1 (1)

A proto vznikly slavné „blur“ produkty: ovládají umění odstranit všechny malé chybičky pleti ve 2 krocích a 3 pohybech pro zaručeně dokonalý efekt.

Takže nyní je čas pro „blurring“ sezení s nejchytřejšími produkty zkrášlujícími pleť od značek vybraných odborníky Sephora.

BLUR PRODUKTY OKAMŽITĚ ROZZÁŘENÁ PLEŤ

SOS produkty proti unavené a mdlé pleti! Řekněte ano zdravé barvě a svěží a zářivé pleti!

CLARINS  – Beauty Flash Balm

2 (1)35 let a ani jedna vráska. Ne, tohle není věk jeho fanoušků, ale věk bestselleru značky Clarins. Tento produkt se stal nepostradatelným díky svému dokonalému vzorci složení, který odstraní známky únavy během mrknutí oka. Bezesná noc či náhlý stres? Tento meruňkově zbarvený balzám funguje jako kouzelný štít!

Cena: 970 Kč/50 ml

Sampar – Glamour Shot Eyes

Tmavé kruhy, otoky očního okolí, vrásky a tmavá místa zakryje v několika vteřinách tento korektor v peru s praktickým aplikátorem. Chytrý produkt nabitý aktivními složkami, které působí dlouhodobě. Výsledek: omlazené a zářivě vypadající oči!

Cena: 850 Kč/10 ml

3 (1)

Estée Lauder – Enlighten EE Even Effect Skintone Corrector SPF30

4 (1)Po BB, CC a DD krémech, přichází první EE krémový skin-transformer od značky Estée Lauder. Užíváním tohoto produktu se vaše pleť a barevné nedokonalosti stanou vzdálenými vzpomínkami. Jeho pigmenty sjednotí pleť a jeho antioxidanty zabrání účinkům znečištění. Ale to není všechno! Navíc obnovuje svěžest, pevnost a elasticitu pleti. Opravdový genius, nebo alespoň se mu tak říká! Dostupný ve 2 odstínech.

Extra tip: používejte jej samostatně pro opálený vzhled či pod make-up pro větší krytí.

Cena: 1.140 Kč/30 mlVšechny produkty tohoto výběru jsou dostupné v parfumeriích Sephora.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Sephora