ijournal.cz

Velikonoční nadílka s dávkou ovoce

red Zdroj: www.tycinkafit.cz 28.3.2018 Gastronomie

LOGO
Zima již brzy dokraluje a my oslavíme oblíbené svátky jara – Velikonoce. Pravděpodobně právě přemýšlíte, jakou velikonoční nadílku letos pro malé i velké připravíte. Určitě v ní nebudou chybět nejrůznější sladkosti a čokoláda. Proč ale sladký balíček neobohatit také o dobroty, které jsou nejenom chutné, ale i zdraví prospěšné?!
Ideální variantou jsou müsli tyčinky Fit společnosti ÚSOVSKO FOOD Klopina. Jsou vyrobené z vysoce kvalitních surovin, nutričně vyvážené, v nabídce naleznete nepřeberné množství nejrůznějších variant. Velikonoční záplavu čokolády skvěle vyváží ovocné müsli tyčinky. Vyberete si šťavnaté jablíčko, sladkou hrušku nebo snad méně tradiční příchutě, jako je brusinka a černý rybíz?
Fit_černá_jeřabina_30gFit_musli_brusinková

Oblíbené tyčinky Fit müsli jsou vyrobeny z pečlivě vybraných přírodních surovin – ovesných a pšeničných vloček, extrudované kukuřice, sóji a samozřejmě chutného sušeného ovoce, nezanedbatelnou složku tvoří také nejrůznější semínka, prostě vše nutné pro správné fungování našeho organismu. Tyčinky jsou nejen dobré, ale také zdraví prospěšné. Jsou přirozeným zdrojem vlákniny, vitamínů a minerálů. Na oslavu jara se dokonale hodí některá z tradičních příchutí – malinová, brusinková, černý rybíz nebo hruška. Trefou do černého bude Fit müsli šťavnatá, která patří již od samého počátku mezi hity sortimentu společnosti ÚSOVSKO FOOD Klopina.

Fit_fruit_brusinka_-_EAN_8594002310582_-_nová
Pokud chystáte nadílku pro menší děti nebo ty, kteří klasické müsli tyčinky příliš nemají v oblibě, sáhněte po tyčinkách Fit fruit. Tato chutná laskomina s více než 40% obsahem ovoce je výborným zdrojem postupně se uvolňující energie. Má nízký obsah tuku a vysoký podíl vlákniny a lehce stravitelných bílkovin, a tak ji ocení nejen děti, ale třeba i aktivní sportovci. Co myslíte, pochutnají si koledníci více na Fit fruit hruškové, meruňkové nebo brusinkové?

Tyčinky značky Fit jsou v nabídce všech hlavních maloobchodních prodejců potravin.

Další informace o müsli tyčinkách naleznete na www.tycinkafit.cz

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.tycinkafit.cz