ijournal.cz

Velká noc v OC Letňany 30. března

red Zdroj: Creative World Holešovice 27.3.2018 Aktuality a pozvánky, Festivaly

 Velká noc 1

VELKÁ NOC – „Jarní rejdění aneb „Na svatého Řehoře líný sedlák, který neoře“

V pátek 30. 3. přijďte rejdit, tvořit a oslavovat příchod jara nejkrásnějšího svátku v roce do OC Letňany. Jarními soutěžemi, hledáním pokladů, tvorbou a hrou na pohádkové farmě vás provede Jarka Rychterová, zpěvačka a moderátorka rádia JUNIOR Český Rozhlas, a také veselé písničky z pokladnice pohádek i slavností. Písničky a dobrá nálada rozveselí dospělé i děti.

 Velka noc 2

NA FARMĚ

Nejmenší návštěvníci budou moci hřebelcovat pohádkové koníky, omývat prasátka nebo krmit slepičky. Malí zahradní architekti ale i maminky a babičky si pro radost vytvoří vlastní jarní zahrádky. Dospělí a milovníci selfíček se vyfotí v Jarním foto-koutku v obřím vejci.

Součástí Farmy bude i hledání velikonočního pokladu v kouzelných pytlích s pšenicí a senem s farmářkou, která hodným napoví. Ti, kteří rádi tvoří, ocení jarní dílnu, ze které si odnesou krásné jarní dekorace pro svůj domov. Rodiny s dětmi si vyzkouší, jak zvládnou podojit kravku v životní velikosti, nebo zda-li dokáží plstit jarní maňásky a motivy jako naše babičky a prababičky.

 Velká noc 3

Ani milovníci kvízů nezůstanou ochuzeni, řemeslné hádanky z dob minulých jsou opravdovou hádankářskou lahůdkou. Přijďte se bavit a skotačit do OC Letňany.

Koncepci akce a veškerou produkci zajistil pro OC Letňany tým Creative World Holešovice.

www.creativeworld.cz

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Creative World Holešovice