ijournal.cz

Už aby byla zima, podívejte se na tu chlupatou nádheru a vyberte si!

red Zdroj: Kožešnictví Luděk Slanař, foto: Miroslav Malec 24.8.2014 Móda, obuv, doplňky

Jako v plyšovém ráji jste se mohli cítit na luxusní módní přehlídce významného českého návrháře exkluzivních kožešinových modelů Luďka Slanaře. Prestižní akce se konala přímo v centru Prahy v designovém Hotelu Unic Prague v Soukenické 25. Tváří letošní podzim/zima kolekce se stala bývalá Miss České republiky roku 2002 Kateřina Průšová.

Průšová

Kožešník a návrhář Luděk Slanař světu představil 50 unikátních kožešinových modelů. Tentokrát vůbec poprvé přišel s šesti pánskými kousky, které nadchly přítomnou smetánku českého showbyznysu. Osvědčené určitě budou pro zákazníky klasické střihy v přírodních i podzimních odstínech, ale také zcela jistě potěší extravagantnější a výstřednější modely modré, růžové či oranžové barvy.

Kateřina Průšová   

Zlatým hřebem večera byla bezesporu přehlídka plná kožešinových skvostů. Další třešničkou na dortu se stala také bohatá tombola, kde jste mohli vyhrát krásné kousky z nové kolekce Luďka Slanaře a hodnotné vouchery od BcD Clinic. Nejen výherci tomboly, ale každý ze zájemců si na této klinice estetické a cévní medicíny i mini invazivní plastické chirurgie, přijde na své. Dermatologie, laserové zákroky, estetické úpravy, omlazující procedury, cévní poradna, mini plastická chirurgie, dokonce i výživové poradenství, to vše můžete na BcD Clinic využít a to pod taktovkou těch nejlepších odborníků ve svém oboru. Prakticky vejdete do kliniky a ta se o Vás postará od hlavy až k patě. BcD Clinic najdete na Praze 4, ulice Antala Staška 2027/77 v Komplexu Budějovická alej. 

přehlídka kožichů

Originální přehlídku moderovala reportérka VIP zpráv TV Prima Lenka Špilarová. Svůj nový song „Kdo jsme my“ přítomným klientům i celebritám zazpívala Dáša Zázvůrková. Mezi VIP hosty byli například módní návrhářka Natali Ruden, zpěvačka a moderátorka Linda Finková, Česká vicemiss 2005 Michaela Štoudková, finalista letošní soutěže Muž roku nebo zpěvák Petr Kutheil s přítelkyní. 

kožich 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Kožešnictví Luděk Slanař, foto: Miroslav Malec