Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Středa, 20.Únor 2019
ijournal.cz

Dětský pokoj, kde je místo na všechno

red Zdroj: Ikea 23.8.2014 Hi-tech a bydlení, Pro děti

Opět nastal čas vrátit se do školy. Škola, to nejsou jenom domácí úkoly a povinnosti, ale také čas na záliby, kroužky a kamarády. Na všechny tyto aktivity je jeden dětský pokojmálo. Chtělo by to kreativní místečko, které bude funkční, jednoduše se přizpůsobí všem aktivitám, prostě místo, které bude držet tempo s měnícími se zájmy a životním stylem dětí.

Děti potřebují dostatek místa, což neznamená, že jim budete muset nafouknout pokojíček, aby se tam všechno vešlo. Budete potřebovat jenom pár kreativních nápadů a multifunkční nábytek z IKEA, který bude dětem plně vyhovovat, bude se jim líbit a bude připraven na všechno, co nový školní rok přinese.

postel

Starší děti mají víc aktivit, které musí pokoj zvládnout. Jejich pokoj by mělpředevšímodrážet to, co mají rády a také jejich osobnost. Měl by však být dobře zorganizovaný. S praktickým vybavením je cesta k pořádku v dětském pokoji mnohem jednodušší.

stojánekProgram na celý týden si děti lépe zapamatují, když ho budou mít na očích. Do stojánku na obrázky FINLIR (199, IKEA) si mohou umístit barevné obrázky aktivit na celý týden. Určitě se při tom také dobře zabaví.

zrcadlo a box na tužky

Domácí úkoly nejsou zrovna nejoblíbenější činnost, ale s vtipnými pořadači na tužky a výtvarné potřeby půjde dětem učení lépe od ruky. (ORDNA, mini komoda s 5 zásuvkami, 249, IKEA)box

Školní projekty, všelijaké výtvory nebo oblíbené postavičky krásně vyniknou v osvětleném boxu SYNAS (699, IKEA). Určitě upoutá pozornost na to, co mají děti rády a na co jsou pyšné.
úložné boxyUklízet věci do síťovaných košů je docela zábava. Děti si mohou zkoušet hod na cíl. Přes průhledné boční stěny hned uvidí a najdou všechno potřebné. (KUSINER, síťovaný koš s víkem (99, IKEA; IKEA PS FÅNGST, závěsný úložný díl se 6 přihrádkami (99, IKEA).


pořadačeKrabice TJENA(49, IKEA) mají různé velikosti, schovají se do nich nejen všechny učebnice, ale také počítačové hry. Děti si je můžou ozdobit, a budou tak vědět, co mají kde uloženo.

Místo na odpočinek, hraní počítačových her nebo zábavu s kamarády – dětský pokoj má mnoho úkolů, které musí plnit. IKEA dětem nabízí široký výběr židlí, stoliček a křesel, od pohodlného, ergonomického křesla FLAXIG (1 490, IKEA) až po chytrou stoličku IKEA PS 2014 (1 290, IKEA, která dětem rovněž poslouží jako lampa.

stolička - lampa
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/00263341/)

 

 

 

 

 

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Ikea