ijournal.cz

Unikátní přípravek pro zlepšení kvality pleti – Liftea COLAGENOVA HA

red Zdroj: Colagenova, Zdravotni poradna 29.5.2015 Krása a zdraví

Na český trh právě vstupuje přípravek Liftea COLAGENOVA HA. Díky mimořádně vysoké dávce hydrolyzovaného kolagenu a kyseliny hyaluronové zcela výjimečným způsobem přispívá ke zlepšení pevnosti, elasticity a hydratace pleti a potlačuje tvorbu vrásek. Právě z hlediska množství aktivních látek nemá přípravek na našem trhu srovnatelnou konkurenci, a poté, co si podmanil ženy v západní Evropě, se konečně dostává i na český trh.

Pevnější a pružnější pleť díky kolagenu

Liftea_COLAGENOVA_HAJedním ze základních prvků nového nutrikosmetického přípravku Liftea COLAGENOVA HA je hydrolyzovaný kolagen Peptan®, který obsahuje více než 97 % proteinů, a to ve formě, která je pro naše tělo optimálně vstřebatelná a využitelná. Vědecké studie* prokázaly, že Peptan® díky svému složení působí na zlepšení kvality pleti, která se stává pevnější a pružnější. Navíc obsahuje 18 aminokyselin včetně 8 esenciálních, které si naše tělo neumí vytvořit. Tělo i naše pokožka tak dostanou přesně to, co jim chybí a co potřebují.

Kolagen je totiž základním prvkem pojivové tkáně a klíčovým proteinem, který v lidském těle zajišťuje například pružnost a regeneraci kůže.  S přibývajícím věkem však jeho přirozená tvorba klesá a snižuje se také síla a odolnost jeho vláken, což má za následek ochabování pleti a tvorbu vrásek. Je tedy nezbytné kolagen doplňovat.Hydratace a ochrana pleti díky kyselině hyaluronové

Vedle kolagenu je v produktu Liftea COLAGENOVA HA obsažena také kyselina hyaluronová. Ta zadržuje vodu, a tím vylepšuje hydrataci pleti, která je nezbytná pro její pružnost a svěží vzhled. Kyselina hyaluronová podporuje také obrannou funkci kůže a chrání tak před pronikáním škodlivých látek do těla. Přibližně 50 % kyseliny hyaluronové v organizmu se nachází v kůži. Také koncentrace této kyseliny v těle se s věkem snižuje, což vede k tvorbě vrásek a celkovému stárnutí pleti.

V přípravku Liftea COLAGENOVA HA je obsažena kvalitní značková kyselina hyaluronová HyaMaxTM, která je nejlépe absorbovatelná právě při ústním podání.

Jak kolagen, tak kyselina hyaluronová mají zároveň příznivý vliv na pohybový aparát, především na klouby a chrupavky.

Doplněk stravy Liftea COLAGENOVA HA je prášek snadno rozpustný ve vodě a nesycených nápojích. Doporučená denní dávka jsou dvě odměrky (13 g), z nichž rychle připravíte sklenku lahodného vanilkového nápoje.

Doporučená maloobchodní cena je 559 Kč za 390g balení, které představuje 30denní program na zlepšení kvality pleti. Liftea COLAGENOVA HA je k dostání v prodejnách dm. 

Více informací najdete na www.colagenova.cz nebo www.zdravotni-poradna.cz

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Colagenova, Zdravotni poradna