Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Úterý, 22.Říjen 2019
ijournal.cz

Svěžest, modernost, elegance a styl v nové kolekci C&A

red Zdroj: C&A, foto: archiv, -eso- 7.2.2016 Móda, obuv, doplňky

kolekce léto
spodní prádlo
Oblečení, prádlo a doplňky C&A je dlouhodobě velmi tradiční a populární, v síti prodejen celé ČR lze od roku 1999 nakoupit zboží za rozumné (příznivé) ceny. Široká škála kolekcí je zastoupena 10 různými značkami ve stylech inspirovaných skutečným každodenním životem. Nakoupit tak můžete oblečení pro kojence, batolata, děti předškolního i školního věku, teenagery, mladé lidi, generaci středního věku i ty nejstarší. Nechybí ani nadměrné velikosti nebo líbivé kousky pro nastávající maminky.
Stačí si jen vybrat z nové kolekce pro jaro – léto 2016 podle stylu, který právě upřednostňujete.

Pokud jste se inspirovali naším výběrem oblečení, doporučujeme navštívit některou z kamenných prodejen a vybrat pro sebe to nejvhodnější zboží. Značka také expanduje do celého světa, v současné době má velké množství obchodů i mimo Evropu. Na svých zahraničních cestách tak o nákupy v C&A nepřijdete.

Kromě širokého sortimentu zboží, zajišťuje C&A svým zákazníkům také nadstandardní servis. Je možné si zarezervovat zboží po dobu 1 týdne, vrátit zboží do 30 dnů od zakoupení nebo využít k nákupu C&A kreditní kartu. C&A umožňuje zákazníkům nakupovat takto i bez hotovosti. 

CaA

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: C&A, foto: archiv, -eso-