ijournal.cz

Darujte srdce nejen na Valentýna a vyhrajte poukazy do F&F Home

red Zdroj: F&F Home 7.2.2016 Soutěže
Udělejte radost těm, koho máte rádi – v kolekci F&F Home zaručeně naleznete nejednu drobnůstku, která potěší… přehozSvícen,Silver,69.90,2005116277313_Ivory_Vintage_Tea_light_holder_silver

Dokonale svázané květiny a valentýnská večeře při svíčkách jsou klasika, přesto by se z ní neměla stát rutinní záležitost oprášená jen jednou za dvanáct měsíců. Obdarujte proto – nejen na Valentýna – jeho i sebe maličkostí, do které se zamilujte oba.

Pořiďte si navzájem něco, co vám při každém pohledu bude evokovat vaši vzájemnou lásku.

v obývacím pokoji
Chcete-li navodit romantickou atmosféru nebo prostě jen potěšit někoho, koho máte rádi, inspirujte se krásnými drobnostmi z kolekce bytových doplňků F&F Home.

F&F Home polštář ve tvaru srdce, 199 Kč; F&F Home set hrníčků ve tvaru srdce, 139,90 Kč; F&F Home stojánek na šperky – balerína, 99,90 Kč.
F&F Home bronzové srdce, 199 Kč, F&F Home vonná svíčka, 179 Kč; F&F Home přehoz plyš, cena na 

http://www.ffmoda.com/cz/ff-home/F&F Home polštář s motivem Paříže, 199 Kč, F&F Home bílá keramická váza s motýlky, 339 Kč, F&F Home dekorativní polštář s krajkou, 389 Kč

Zapojte se do naší soutěže o poukazy v hodnotě 500 Kč na nákup v F&F Home a užijte si nejen svátek zamilovaných v útulné a příjemné atmosféře svého domova zkrášleného nádhernými stylovými doplňky.

Soutěžní otázka: F&F Home nabízí

a) bytové doplňky

b) bytové doplňky a nábytek

c)  nábytek a koberce

Nápověda zde:  http://www.ffmoda.com/cz/ff-home/ 

Odpověď zasílejte do 18. 2. na email redakce@ijournal.cz s označením Soutěž – F&F HomeUveďte také adresu, na kterou budeme výhru zasílat.

Podpořte nás i na Facebooku: https://www.facebook.com/ijournal.cz, kliknutím na tlačítko „Toto se mi líbí“.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: F&F Home