ijournal.cz

CENTRUM ČERNÝ MOST hostí největší LEGO® událost roku

red Zdroj: CČM 7.2.2016 Aktuality a pozvánky, Pro děti, Zábava

Centrum Černý Most potěší o víkendu 27. a 28. února všechny fanoušky LEGO® doposud největší letošní akcí ve znamení kolekce NEXO KNIGHTSTM v České republice. Stát se hrdinou království Knighton po boku jeho rytířů a užít si skvělá dobrodružství se stavebnicemi i interaktivními hrami mohou po oba dny všichni od 10 do 18 hodin. Vedle brány do kouzelného světa NEXO KNIGHTSTM vyroste v centru i speciální zóna pro dívky, které si oblíbily řadu LEGO® Friends, nebo LEGO® DUPLO® hrací koutek určený nejmenším. Centrum Černý Most myslelo i na rodiče předškoláků, jimž i v letošním roce nabídne cyklus bezplatných přednášek pod vedením uznávané pedagožky Kláry Markuciové. Její první seminář se uskuteční 10. března a zaměří se na téma řešení konfliktů s dětmi.

Největší LEGO událost roku v Centru Černý MostNezapomenutelné zážitky i plno skvělé zábavy o víkendu mezi 27. a 28. únorem čekají návštěvníky Centra Černý Most díky doposud největší letošní akci ve znamení oblíbených stavebnic LEGO® v České republice. Na Central Plaze i v prostorách u prodejen Marks & Spencer a dm drogerie totiž po oba dny od 10 do 18 hodin vyrostou jedinečná stanoviště, která představí nejoblíbenější kolekce z legendárních kostiček v čele s novou řadou LEGO® NEXO KNIGHTSTM spojující příběhy starodávných rytířů s nejmodernějšími digitálními technologiemi. Malé stavitele seznámí s příběhem království Knighton i jeho hrdinů a nabídne jim příležitost otestovat své dovednosti hned v několika dobrodružných disciplínách. Vyzkoušet si budou moci, jak zahnat zlá monstra do Knihy příšer, v co nejkratším čase postavit jednoho z odvážných rytířů NEXO KNIGHTSTM nebo oslnit velkého čaroděje Merloka 2.0 vlastním modelem z LEGO® kostek. Pro všechny, kdo ve zkouškách zdárně obstojí, bude nachystáno stylové focení se svítícími štíty a meči, ale i další zasloužené odměny. Vedle speciálních hracích stolů s tisícovkami kostiček a možnosti zahrát si originální online hru NEXO KNIGHTSTM doplní nabitý program i speciální LEGO® Friends zóna určená děvčatům, která si oblíbila pestrý svět jejích hrdinek. Nejmenší návštěvníky pak přivítá velký LEGO® DUPLO® hrací koutek.

 

„Kromě našich malých návštěvníků jsme během přípravy programu pro následující týdny mysleli i na jejich rodiče a navázali jsme na úspěšný cyklus bezplatných přednášek s Klárou Markuciovou, přední specialistkou na výchovu předškoláků podle principů filosofie Dr. Marie Montessori,“ uvedla Michaela Matlasová, marketingová manažerka Centra Černý Most. Téma prvního letošního semináře, který se uskuteční 10. března od 17.15 hodin na Central Plaze, zní: „Konflikt mezi dospělým a dítětem“. Rodiče se v jeho rámci dozví, zda je možné u dětí rozpoznat první příznaky budoucích fyzických, duševních či nervových poruch, jak se liší přístup dospělých a dětí k práci, získají také informace o dospělému a nedospělému způsobu života nebo pravému poslání rodičů. Klára Markuciová jim poradí, kdy je dobré dát svým ratolestem vlastní prostor a čas, a kdy je naopak raději vést. Díky praktickým příkladům si osvojí způsoby, jimiž svým potomkům zprostředkují zkušenosti bez hrozícího nebezpečí a naučí je samostatnosti potřebné pro budoucí spokojený život. Účastníci přednášky se mohou v jejím průběhu těšit na občerstvení s lahodnou kávou, drobné pozornosti či možnost využít služby dětského koutku zcela zdarma.

 

Více informací naleznete na www.centrumcernymost.cz nebo na www.facebook.com/centrumcernymost.

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: CČM