ijournal.cz

Světoznámé luxusní kosmetické značky Xen-Tan a RevitaLash®expandují i v ČR!

red Zdroj: Xen-Tan a RevitaLash® 24.9.2014 Krása a zdraví

Americká kosmetika je známá především svou kvalitou, a tak se kosmetické produkty z USA většinou nemají problém rozšířit i na evropský trh. Přesto vám prémiová kosmetika Xen-Tan a RevitaLash® vyrazí dech svou účinností a rychlou expanzí na český trh. Ať hledáte specialistu na zdravé a přirozené opálení, či zázračné sérum pro posílení a výživu vašich řas, vlasů nebo obočí, Xen-Tan a RevitaLash® nemají na trhu konkurenci!

Distributor těchto prémiových kosmetických značek představil své produkty na společenském večeru 18. 9. 2014 v pražské restauraci. Večírku se zúčastnili mnohé české celebrity (např. moderátorka Kateřina Kristelová a modelka Eliška Bučková) a zástupci českých médií.

losování_Martina_Pártlová

Kosmetika RevitaLash®

Kosmetika RevitaLash® vznikla v USA a za jejím založením stojí příběh plný lásky a odhodlání. Dr. Brinkenhoff, který pracoval více než 30 let jako oční lékař, ji vyvinul pro svou ženu Gayle, která se potýkala se zákeřnou nemocí – rakovinou prsu. Gayle během léčby přišla o své krásné a silné řasy, což ji jako ženu velmi trápilo. Proto se Dr. Brinkenhoff rozhodl své ženě s tímto problémem pomoci. Využil svých lékařských zkušeností a pustil se do vývoje zcela unikátního přípravku.

Takto vzniklo, dnes už legendární, sérum na řasy RevitaLash® ADVANCED. Okamžitý úspěch séra RevitaLash® ADVANCED v manželích vzbudil touhu pomáhat i ostatním ženám a vyvíjet kolekci prověřených přípravků na vlasy, řasy a obočí.

Dnes se kosmetika RevitaLash® prodává ve více než 40 zemích. Sérum na řasy RevitaLash® ADVANCED se stává nezbytným pomocníkem každé ženy, která touží po dlouhých a hustých řasách.

katka_a_david_gránský

Klinické testy potvrdily, že u 97% žen došlo ke zlepšení jejich řas již během 3 týdnů!

Produkty RevitaLash®jsou klinicky testované, hypoalergenní a doporučené očními lékaři i dermatology. Výhodou séra RevitaLash® ADVANCED je také speciální antibakteriální aplikátor, který zaručuje precizní a naprosto bezpečnou aplikaci. Díky své účinnosti a kvalitním ingrediencím je kosmetika RevitaLash® vítězem více než 15 prestižních ocenění (např. Cosmopolitan Prix de Beauty, InStyle Best of Beauty, Allure Best of Beauty) a na její přípravky na řasy, vlasy i obočí sází řada hollywoodských hvězd (Kim a Khloe Kardashian, Jennifer Love Hewitt, Fergie a mnohé další).

Oceňováno je i to, že RevitaLash® není testován na zvířatech. Navíc, část zisku z prodeje každého produktu putuje na aktivity spojené s výzkumem léků na rakovinu prsu a vzdělávací aktivity, které pomáhají šířit informace o prevenci tohoto onemocnění, a tak se vrátí zpět do komunity, ze které RevitaLash® vzešel. 

Kosmetika Xen-Tan

„Modelka a Česká Miss Eliška Bučková, tvář kosmetiky Xen-Tan, nafotila pro tuto značku úžasnou kampaň, která startuje právě v těchto dnech.“

Xen-Tan je prémiová samoopalovací kosmetika z USA, která vykouzlí přirození opálení na všech typech pokožky. Nejvyšší kvalita obsažených ingrediencí a inovativní vývoj značky zaručuje bezchybné opálení bez oranžového nádechu a samoopalovacího zápachu. Produkty Xen-Tan jsou výsledkem nejmodernějších technologií z USA a odborníky jsou považovány za zcela revoluční samoopalovací kosmetiku. Pokožce dodávají zdravé opálení a nejkvalitnější pečující látky, které hydratují a vyživují pokožku.

Zakladatelkou značky Xen-Tan je Američanka Dera Enochson. Dera byla nespokojená se stávajícími samoopalovacími přípravky, po kterých byla pokožka nepřirozené oranžová a zapáchala typickým samoopalovacím zápachem. Rozhodla se tedy využít své 15leté zkušenosti, kdy pracovala jako make-up artistka a vývojářka kosmetických produktů, a v roce 2002 založila po dlouholetém vývoji a výzkumu značku revoluční samoopalovací kosmetiky Xen-Tan.

Xen-Tan nabízí produkty, jak pro domácí použití (např. krémy, spreje, pěny), tak pro profesionální použití v kosmetických salónech (např. samoopalovací nástřikové tekutiny).

„Modelka a Česká Miss Eliška Bučková, tvář kosmetiky Xen-Tan, nafotila pro tuto značku úžasnou kampaň, která startuje právě v těchto dnech.“

Přípravky Xen-Tan pravidelně získávají ocenění v prestižních lifestylových časopisech (Cosmopolitan, ELLE, Harper’s Bazaar…) a jsou oblíbenou značkou mnohých českých i zahraničních celebrit (Elišky Bučkové, Kateřiny Kristelové, Cameron Diaz, Kate Middleton, Amber Heard a mnohých dalších).

Ornella Štiková

Nezbytné informace:

Web: www.xentan.cz, www.revitalashczech.cz

E-mail: info@xentan.cz, info@revitalashczech.cz

Adresa showroomu: U Kanálky 4, 120 00 Praha 2 – Vinohrady

 

 

 

 

 

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Xen-Tan a RevitaLash®