ijournal.cz

Neodolatelný a podmanivý pohled díky té správné řasence

red Zdroj: www.kosmetikamoje.cz 25.9.2014 Krása a zdraví

Ne každé ženě byly od přírody dány husté a dlouhé řasy, ale proč se vzdávat svůdného a podmanivého pohledu? Právě proto přišly na svět řasenky, aby ženám dodaly žádoucí a okouzlující pohled, zvýraznily řasy a tvar oka, natočily je a dodaly jim hustotu. A protože každá má trochu odlišné přání, jak by měly její řasy snů vypadat, může nyní volit přesně podle svých představ. Ať už chcete, aby vaše řasy byly maxi, giga nebo best, můžete si to díky řasenkám od nové české kosmetiky MOJE dopřát. Stačí jen zvolit tu správnou.

Pro MAXImální objem a prodloužení řas

MOJE_řasenka_MAXI_otevřenáPokud máte pocit, že vaše řasy potřebují především objem a délku zkuste sáhnout po řasence MAXI. Ta totiž řeší právě tento problém. Řasy prodlouží a nalíčí je po celé jejich délce. Díky tenkému kartáčku řasenky se dostanete až ke koutku oka a problém není ani líčení řas na dolním víčku. Maximální objem je tak samozřejmostí. Navíc díky luxusnímu fialovému designu se stříbrnými motýlky se bude řasenka elegantně vyjímat v každé kosmetické taštičce.
Pro natočené, objemné a prodloužené řasy

MOJE_řasenka_BEST_otevřenáZamilovali jste si dokonale natočené řasy sahající téměř až k obočí? V tom případě je volba jasná a uspokojí vás jedině řasenka BEST! Ta totiž zaručí dokonalé a rychlé natočení řas, ale zároveň je i skvěle prodlouží a dodá jim objem. Každou řasu doslova pozvedne a zafixuje její tvar, čímž vašim očím dodá neodolatelný a sexy podmanivý výraz. Díky eliptickému měkkému kartáčku je nanášení snadné a přesné a nehrozí ani slepení řas. Výjimečný design kombinující růžovou s černou doplněnou o romantické květy potěší každou mladou slečnu, ale i romantické a elegantní ženy.S vitamíny pro růst řas a gigantický objem

MOJE_řasenka_GIGA_otevřenáToužíte-li po skutečně gigantickém objemu a chcete-li zároveň dodat vašim řasám kvalitní péči je pro vás jako stvořená řasenka GIGA. Ta je totiž skutečným hitem v sortimentu řasenek a není divu! Řasenka kromě širokého objemového kartáčku pro dokonalé líčení obsahuje i vitamíny E, C a F, které podporují a stimulují růst řas a jejich regeneraci. Proč se jednoho dne neprobudit s řasami snů? Díky řasence GIGA tomu můžeme minimálně napomoci. Řasenka má romantický žlutý design s červenými květy, který potěší každou ženu.A ta nejlepší zpráva na závěr! Řasenky od kosmetiky MOJE jsou skutečně dostupné všem. No, uznejte, cena 79,90 Kč mluví za vše.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.kosmetikamoje.cz