Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Neděle, 15.Září 2019
ijournal.cz

Klinika estetické medicíny Mediestetik v zrekonstruovaném prostoru nabízí bezkonkurenční zákroky

red Zdroj: Mediestetik 25.9.2014 Krása a zdraví

Pražská klinika estetické medicíny Mediestetik prošla během uplynulých měsíců rekonstrukcí a výrazným rozšířením stávajících prostor na Senovážném náměstí. Důvodem je zvyšující se poptávka po službách kliniky a s tím související potřeba zachovat komfort a pohodlí pacientů. Po rekonstrukci tak Mediestetik svým pacientům nově nabízí celkem pět dermatologických a tři plně vybavené stomatologické ordinace.

Recepce kliniky Mediestetik (7)

V průběhu jara a léta došlo na klinice ke kompletní rekonstrukci recepce a vybraných interiérů, prostor chodeb a sociálních zařízení, ale také k výměně elektroinstalace a podlah.

„Prostory kliniky jsme poprvé otevřeli před čtyřmi lety. Protože chceme pacientům poskytovat pouze kvalitní ošetření založená na vědeckých a technologických inovacích, také naše prostory musely zákonitě projít modernizací. Navíc bylo třeba zareagovat nazvyšující se poptávku našich pacientů, a proto jsme se rozhodli prostory kliniky rozšířit o dvě dermatologické ordinace a jednu stomatologickou,“ říká Dr. Nino Mchedlidze, vedoucí pražské pobočky mezinárodní sítě klinik Mediestetik.

Jelikož mezi domény kliniky Mediestetik patří krása a elegance, byl při rekonstrukci kladen velký důraz na design interiéru. „Čistá bílá byla díky spolupráci s předními designéry doplněna o prvky fialové, což je naše korporátní barva, tak, aby byl výsledek co nejelegantnější, aby podpořil naši firemní identitu a zejména aby navodil v pacientovi pocit čistoty a pohodlí,“ podotýká Dr.Nino Mchedlidze.

Ordinace laserové epilace

Ordinace laserové epilace

Mezinárodní síť klinik Mediestetik působí na českém trhu od roku 2010, kdy otevřela pobočku v centru Prahy a téměř okamžitě začala určovat trendy na tuzemském poli estetické dermatologie. Klinika do Čech přinesla jako první například neinvazivní kryolipolýzu Zeltiq CoolSculpting, bezoperační lifting Thermage nebo švýcarské metody buněčného omlazování RegenPlazma a RegenMatrix, v jejichž provádění v současnosti školí lékaře  z ostatních pracovišť.

Kromě estetické dermatologie poskytuje Mediestetik od roku 2012 také prémiovou stomatologickou péči. Jako jedno z hrstky pracovišť v ČR disponuje robotickým systémem CEREC, který je schopen vymodelovat a vyrobit zubní náhradu během několika desítek minut, a moderním,plně vybaveným implantologickým centrem.

Stomatologická souprava

Stomatologická souprava

S téměř 100% úspěšností provádějí stomatologové v Mediestetik i velmi složitá endodontická léčení či léčbu parodontu. S použitím špičkového operačního mikroskopu, T-Scan systému diagnostiky skusu či neinvazivního léčení zubního kazu ICON tu jsou stomatologové schopni vyřešit veškeré problémy chrupu od čistě medicínských až po ty ryze estetické – bělení zubů plazmovou lampou ZOOM III či estetická restaurace chrupu je zde naprostou samozřejmostí.

TOP 5 zákroků kliniky estetické medicíny Mediestetik

1/ Radiofrekvenční lifting THERMAGE

Thermage® je bezoperační lifting, který dosahuje výsledků srovnatelných s plastickou operací. Radiofrekvenční energie při něm proniká do spodních vrstev kůže a stimuluje buňky k vyšší produkci kolagenu, který následně vypíná pleť. Kromě pozvednutí kontur obličeje či vypnutí povadlé kůže těla ošetření také zlepšuje kvalitu a strukturu pokožky, což plastická operace neumí.

Po ošetření není potřeba žádná rekonvalescence, ani žádný speciální režim. Maximálně za hodinu a půl je vše hotové a můžete se zase vrátit do práce. V USA se proto Thermage® říká „lunchtime lifting“, protože ji můžete podstoupit klidně i v polední pauze.Jde o prémiovou proceduru, kterou do České republiky přinesla právě klinika Mediestetik.

2/ Chladová modelace postavy ZELTIQ COOLSCULPTING

Zeltiq Coolsculpting přední pohled
Přístroj Zeltiq CoolSculpting® pracuje na principu cíleného mražení tukových buněk v problematické oblasti. Působením chladu je v nich nastartován proces rozpadu, načež je tělo přirozeně vyloučí. Jde o zcela neinvazivní a bezpečnou proceduru, která je zaměřena pouze na tuk. Nijak nepostihuje žádné jiné tkáně, orgány ani nervy.


Přístroj byl vyvinut vědci z Harvardské univerzity v USA, je rozsáhle klinicky testovaný a na světě už pomocí něj bylo provedeno přes milion úspěšných ošetření s vynikajícími výsledky. Zeltiq CoolSculpting® je rovněž jediný přístroj pro kryolipolýzu, který je originální, patentovaný a americkými úřady certifikovaný jako prokazatelně účinný. Také tuto revoluční techniku zavedla do České republiky klinika Mediestetik.

3/ Švýcarské metody buněčného omlazení RegenPlazma a RegenMatrix

Mezi prémiové procedury, které klinika Mediestetik představila českému trhu, patří i švýcarské metody RegenPlazma a RegeMatrix, které patří mezi nejefektivnější dostupné techniky přirozeného omlazování pokožky, které nemaskují stárnutí, ale fakticky jej zastavují tím, že stimulují buňky pokožky k regeneraci a k vyšší produkci kolagenu. Pacientovi je odebráno malé množství krve, z nějž se ve speciálním přístroji odstředí obohacená plazma, která se pak aplikuje do požadované oblasti. Plazma je zde obohacená o krevní destičky, což jsou nositelé růstových faktorů, tedy činitelů oné faktické rejuvenace.

Při obou ošetřeních se obohacená plazma aplikuje zpět do pokožky za účelem její buněčné stimulace. Při RegenPlazmě se ovšem kromě tekuté plazmy extrahuje také plazma v podobě gelu, který simuluje funkci dermálních výplní, a tudíž pomocí něj lze řešit i hluboké vrásky. RegenMatrix je naproti tomu obohacen o kyselinu hyaluronovou, a tedy pokožku kromě omlazování také vydatně a hloubkově hydratuje.

Ošetření RegenPlazma

Ošetření RegenPlazma

4/ Neinvazivní lifting pomocí mezonití

Jde o vysoce efektivní techniku liftingu pokožky za použití biokompatibilních nití (tzv. mezonití), které se aplikují do pokožky za účelem jejího pozdvihnutí a zpevnění. Mezonitě stimulují buňky pokožky k vyšší produkci kolagenu, a proto i poté, kdy je tělo plně vstřebá, kolagenová kostra, kterou za sebou zanechaly, pleť nadále podporuje. Jde o velmi rychlé a efektivní ošetření, po němž není potřeba žádná rekonvalescence, ani žádný speciální režim.

5/ Počítačový systém k výrobě zubních náhrad CEREC

CEREC je systém počítačové 3D modelace, který naskenuje ústní dutinu a navrhne optimální tvar nové fasety či korunky, kterou za několik desítek minut také sám vyrobí. Velkou výhodou pro pacienta je tak minimální doba čekání, protože novou korunku nedostane až za týden, jak bylo doposud běžné, ale ihned.Nejčastěji se systém CEREC uplatňuje při modelaci a výrobě keramických korunek, a to ať na stávající zuby, či na titanové kořeny implantátů. Skvělé využití má také při keramickém plombování nebo při estetické restauraci chrupu.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Mediestetik