Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Neděle, 15.Září 2019
ijournal.cz

Soutěž o knihu se silným, poutavým příběhem „Zůstaň se mnou“

red Zdroj: www.bux.cz 25.9.2014 Soutěže

Soutěžte s námi o jednu ze tří knih s názvem „Zůstaň se mnou“ autorky Gayle Formanové, která nás provede poutavým příběhem o tajemné síle lásky. Román vzbudil bouřlivé čtenářské ohlasy a dočkal se i zfilmování. Premiéra stejnojmenného filmu v kinech 18.9. 2014. 

Mladá hudebnice Mia má všechno, po čem kdy toužila, skvělou rodinu, milujícího kluka a právě byla přijata na prestižní školu. Její trochu rozmarné rozjímání nad tím, jak skloubit změnu školy a fungování čerstvého vztahu s Adamem přetne osudová rána. Po tragické nehodě, při níž přišla o rodiče i malého brášku, náhle vyvstává naprosto zásadní otázka: Zůstat či následovat své nejbližší? 

kniha

Soutěžní otázka: 

Celosvětový čtenářský hit „Zůstaň se mnou“ (v originále If I Stay), který doposud vyšel ve třiceti zemích světa, u nás vydává nakladatelství?

Správnou odpověď zasílejte na adresu redakce: redakce@ijournal.cz do 3. října 2014. Nezapomeňte uvést svou korespondenční adresu pro zaslání případné výhry a do předmětu prosím uveďte Soutěž o knihu.Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.bux.cz