ijournal.cz

Společnost Lindex přichází s novými produkty, kterými podpoří boj proti rakovině prsu

red Zdroj: Lindex 28.9.2015 Významné osobnosti, veřejné projekty

Společnost Lindex ve spojení se svými zákazníky již po třinácté v řadě dává dohromady peníze jako pomoc v boji proti rakovině prsu. Kromě klasické růžové stužky, která bude v prodeji v severských zemích, bude společnost Lindex letos prodávat také vonné svíčky a lesk na rty. lesk
Veškerý zisk z těchto produktů bude věnován přímo na výzkum rakoviny prsu. V České republice Alianci žen, projekt Bellis Young –mladé pacientky s rakovinou prsu.

Za ta léta, co společnost Lindex působí coby hlavní partner kampaně Pink Ribbon (Růžová stužka), vedly její snahy nejen k tomu, že na výzkum rakoviny prsu putovaly nemalé finanční prostředky, ale také ke zvýšení povědomí veřejnosti o této nemoci. V roce 2014 společnost Lindex získala na výzkum rakoviny prsu 1,4 milionu EUR. Od roku 2003 společnost Lindex to pak činí 9,5 milionu EUR.

Velmi se těšíme na letošní růžový měsíc a na to, až na trh uvedeme dvě nové věci, které přímo přispějí k boji proti rakovině prsu. Vonná svíčka a lesk na rty jsou perfektní dárek jak pro vás samotné, tak pro vaše známé. Doufáme, že to bude obrovský úspěch a že se nám podaří překonat náš starý rekord, který jsme ustanovili při získávání peněz pro výzkum rakoviny prsu. Toto téma je pro nás navýsost důležité, neboť mezi našimi zaměstnanci i zákazníky je velké množství žen,“ říká Malin Lindgrenová, ředitelka Oddělení designu a nákupu u společnosti Lindex.

image foto

Růžový měsíc odstartuje nákupní víkend /první říjnový víkend/ v prodejnách Lindex, kdy deset procent veškerého prodeje bude věnováno na výzkum rakoviny prsu. V České republice pak společnost Lindex uspořádá sbírku ve formě „zaokrouhlování“, jež bude probíhat na pokladnách koncem měsíce.

Lesk na rty i vonná svíčka se bude prodávat od 30. září. Vonná svíčka bude stát 300 Kč, lesk na rty 129 Kč. K dostání budou ve většině trzích, kde společnost Lindex působí (ve všech prodejnách Lindex Česká republika), a také online na lindex.com.

image photo

Více informací o úsilí společnosti Lindex na poli podpory boje proti rakovině prsu najdete na následující webové stránce:http://about.lindex.com/en/fight-against-breast-cancer/

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Lindex