Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Pondělí, 23.Červenec 2018
ijournal.cz

Po škole na fotbal nebo do hudebky?

red Zdroj: Edenred 27.9.2015 Pro děti, Rady, tipy, názory

Tradičním tématem zářijových rozhovorů rodičů s dětmi jsou zájmové kroužky. Je lepší sport nebo snad hra na hudební nástroj? Dítě by si mělo vybrat samo, který kroužek chce pravidelně navštěvovat.

Každoroční trápení, kam s dítětem přes léto, s příchodem září odpadá – s novým školním rokem se otevírají i kroužky. V Česku je nabídka široká, jen si vybrat. Od září přichází také zcela nový způsob platby za tyto mimoškolní kroužky, díky které rodiče ušetří až třetinu nákladů.

Rodic_TJ

Kroužky mohou navštěvovat různě zdatné a staré děti. Ve sportovních kroužcích se lektoři snaží děti věkově co nejvíce přiblížit k sobě a při zápasech rozdělit týmy tak, aby fyzicky odpovídaly. U některých výuk, např. hry na housle, je vhodnější individuální hodina.

Děti v Česku si nemohou stěžovat na to, že by neměli na výběr, jak zajímavě trávit svůj volný čas. Jen každé páté dítě ve svém volném čase totiž nenavštěvuje žádný kroužek či jinou placenou mimoškolní realitu. Rodiče by jim přesto rádi otevřeli i další možnosti, ale často jim na náročnější aktivity nebo více kroužků chybějí peníze. Vyplývá to z průzkumu Datacollect pro společnost Edenred.

Ticket_Junior_2010

Ceny jednotlivých kroužků jsou různé a odvíjí se také od náročnosti výuky. Pokud si nejste jistí, že se váš potomek pro daný kroužek nadchne a nechcete přijít o své peníze, zkuste nejprve navštívit první zkušební hodinu, aby dítě poznalo, jestli je to pro něj to pravé.

Ticket Junior zpřístupní dětem dražší kroužky

Mnoho lidí uvádí, že by děti rádi dali i do dražších kroužků, ale už si to nemohou dovolit. „Pro tyto rodiče, ale i pro ty, kteří děti do kroužků neposílají kvůli nedostatku prostředků vůbec, jsme připravili nové řešení, které jim zajistí při platbách za mimoškolní aktivity výraznou slevu. Benefit Ticket Junior nabízí od letošního září úsporu za platby kroužků ve výši 31 procent,“ uvedla Michaela Číhalíková, která má produkt na starosti.

Prostřednictvím Ticket Junior lze platit kroužky v rámci školy, Základní umělecké školy, sportovní kluby, skaut a další aktivity a to včetně letních nebo zimních dětských táborů.

Ticket Junior je založený na elektronickém propojení zaměstnavatelů, organizací zajišťujících dětské kroužky a rodičů. „Díky této unikátní kooperaci garantuje Edenred uplatnění daňové výhody a tím snížení nákladů na kroužek pro rodiče o 31 procent sdělila Číhalíková. Jedná se o jediné elektronické řešení na trhu, které snižuje administrativu a zvyšuje pohodlí všech účastníků.

Na jaký kroužek bude chodit vaše dítě? Dopřejte mu to nejlepší.

Více informací na www.praceadite.cz

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Edenred