Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Pondělí, 23.Červenec 2018
ijournal.cz

Soutěžte s námi o vouchery do obchodního centra Atrium Flora

red Zdroj: Atrium Flora 28.9.2015 Soutěže

Pokud byste si rádi zakoupili nějaké nové podzimní či zimní oblečení v některém ze skvělých obchodů centra Atrium Flora, tak neváhejte a zasoutěžte si o voucher! Stačí správně odpovědět na otázku níže a třeba právě na Vás se usměje štěstí.

Atrium_Flora

Atrium Flora nabízí svým návštěvníkům velké množství značkových obchodů s módou, vybranými službami a zábavou. Ve čtvrtém patře se nachází restaurace a multikino Cinema City s 3D kinosálem IMAX, v každém patře pak kavárna či malé občerstvení. Rodičům je k dispozici dětský koutek, řidičům čtyřpatrové podzemní garáže.

Obchodní centrum aktuálně pořádá také jedinečnou soutěž, která vyvrcholí ve středu 14. října 2015 právě v prostorech centra Atrium Flora.

tvar-flory-2015Akce s názvem Staň se tváří Flory je soutěž, jíž se mohou zúčastnit všechna krásná děvčata, jejichž snem je stát se tváří obchodního centra Atrium Flora. Výherkyně se objeví ve většině kampaní a mimo jiné bude také hlavní modelkou fashion blogu. Jako bonus získá dárkové karty do vybraných obchodů v hodnotě 50 000 Kč. Bez výhry neodejdou ani další dvě nejkrásnější finalistky. Soutěžící na druhém místě dostane dárkové karty na nákup v hodnotě 25 000 Kč, soutěžící na třetím místě karty v hodnotě 15 000 Kč. Všechny tři dívky dále obdrží věcné ceny od nájemců OC.

Akci bude moderovat herec Lukáš Hejlík. Součástí velkého finále bude módní přehlídka rozdělená do čtyř bloků, modelky budou prezentovat oblečení a kolekce nájemců obchodního centra, nebudou chybět různé workshopy o líčení a kosmetice, ochutnávky jídla a nápojů, akce se slevami až 40 % ani nejrůznější soutěže pro zákazníky. V rámci doprovodného programu se můžete těšit také na finále soutěže v Men’s physique a Bikiny fitness s názvem Atrium Flora Grand Prix.

Soutěžní otázka: Kde se nachází obchodní centrum Atrium Flora?

a) Praha 3

b) Praha 10

c) Praha 1

Nápovědu a kompletní informace o akci a přihlašování do soutěže najdete na webových stránkách:

http://www.atrium-flora.cz/

https://www.facebook.com/AtriumFlora

Pošlete správnou odpověď do 7. 10. 2015 na adresu redakce@ijournal.cz s označením v předmětu Soutěž – FLORA a vyhrajte voucher na nákup v některém z obchodů. Kromě odpovědi uveďte také adresu, na kterou budeme případnou výhru zasílat. 

Pokud dáte „like“ naší stránce na Facebooku: https://www.facebook.com/ijournal.cz, kliknete na tlačítko „Toto se mi líbí“, vaše šance na výhru se zdvojnásobí. 


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Atrium Flora