ijournal.cz

ARTISTRY Hydra-V ™, hloubková hydratace pleti pro ženy jakého-koli věku

red Zdroj: Amway 29.9.2015 Krása a zdraví

Společnost Amway představuje novou produktovou řadu ARTISTRY HYDRA-V™. Tato kolekce je určena pro hlubokou hydrataci pleti žen všech věkových kategorií, její vývoj byl inspirován objevem oceněným Nobelovou cenou.

Hydra-V Serum model shot

Voda je nezbytnou součástí celého našeho organismu, ne jinak je tomu i v případě největšího tělesného orgánu – kůže. I ona, pokud má dobře vypadat a správně fungovat, potřebuje pravidelné zásobení vodou. „Výzkumy ukazují, že pleť žen po dvacátém pátém roce věku, již začíná trpět nedostatkem vody. A to bez ohledu na množství přijatých tekutin během dne a druh pleti ženy. S přibývajícími roky, se samozřejmě tento problém zvyšuje. Jak výzkumy ukazují, nejefektivnější způsob hydratace pleti, je hloubková hydratace,“ popisuje Ildiko Dikošová, generální ředitelka společnosti Amway Česká republika, s r.o.

Hydra-V Power System

Produktová řada ARTISTRY Hydra-V ™ využívá nejnovější zkušenosti v oblasti vědy a přináší produkty, které zajistí přirozený proces hloubkové hydratace pokožky. „Kolekce ARTISTRY Hydra-V ™byla inspirována objevem, který získal Nobelovu cenu. Jde o objev akvaporinů, tedy jakýchsi kanálků, nacházejících se uvnitř buněk. Tyto kanálky umožňují prostup vody přes buněčné membrány do hlubokého nitra pokožky, čímž se podílejí na celkové regulaci hydrataci pleti,“ vysvětluje Ildiko Dikošová.

Řada ARTISTRY Hydra-V ™ svým složením umožní pleti získat potřebné živiny a navíc jí dodá i důležité minerální látky z růžové himalájské soli, které jsou tradičně vyhledávány pro své léčebné a nutriční vlastnosti.

Řada ARTISTRY Hydra-V ™ nabízí celkem sedm produktů určených pro všechny typy pleti.

Osvěžující pěnový čistící přípravekHydra-V Fresh Toner - A4 size

Osvěžující pleťové tonikum

Výživové pleťové koncentrované sérum

Osvěžující gel-krém na oči

Osvěžující gel (pro smíšenou až mastnou pleť)

Vyživující gel-krém (pro všechny typy pleti)

Obnovující hydratační krém (pro normální až suchou pleť)

Věděli jste že:

  • Pokožka žen starších dvaceti pěti let trpí dehydratací.
  • Dehydratace pleti se projevuje svěděním, olupováním, bodáním a nepříjemným pocitem suché a napjaté kůže.
  • Hlubokou dehydratací pleti trpí i ženy, které dbají na pravidelný pitný režim.
  • Kolekce ARTISTRY HYDRA-V je inspirovaná objevem akvaporinů, za který v roce 2003 získal americký biolog a chemik Peter Agre Nobelovu cenu za chemii.
  • Tento objev umožňuje zvýšení o 270 procent obsahu vody v pokožce a zajišťuje hydrataci po dobu 24 hodin.
  • Pravidelná hluboká hydratace znamená osvěžení, obnovu a revitalizaci pleti, která je následně jemná, hebká a vláčná na pohled i na dotek.

 

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Amway