ijournal.cz

Šperky pro novou podzimní sezonu krášlí pohádkové prvky

red Zdroj: Pandora 1.9.2019 Móda, obuv, doplňky
Šperky zn. PANDORA pro novou sezonu lákají ke kreativitě a objevování v kolekci inspirované říší divů, světem, kde je možné vše, co vás jen napadne. Estetická koncepce návratu k přírodě, zasazená do lesní říše, zkoumá možnosti nositelných a lesním bohatstvím inspirovaných designů s nepomíjitelným kouzlem – a šperky zpodobňující dubové listy experimentují s důvěrně známým motivem, plným symboliky a hravosti.

Autumm_2019Autumm 2019                                                  
                                                    V souladu s přírodou – kolekce s dubovými listy.

Tvary listů, neodmyslitelně spjaté s tímto ročním obdobím, jsou
výhradně ručně dokončované, zhotovené ve stříbře samotném i pozlaceném 18karátovým zlatem, poseté drobnými brilianty a detailně propracované i s typickými žilkami, které dotvářejí věrnou podobu listů a jejich pohybů. Asymetrické linie se zkroucenými, potrhanými okraji vyjadřují nedokonalosti přírody a jsou předurčeny stát se houpavými ozdobami visacích náušnic, náhrdelníkovými a klasickými přívěsky nebo ústředním skvostem této kolekce, dvouprstým prstenem, který splete prsty s působivým efektem.
listy

V této sezoně lze se šperky více experimentovat, proto mají nové
modely nadčasový design a současně jsou obdařeny osobním charakterem. Ať už jsou utrženy ze začarovaného lesa vaší představivosti, nošeny na důkaz lásky k přírodě, nebo jsou vyjádřením spontánní přirozenosti vaší povahy, jsou vhodné k volným interpretacím: každý šperk je nejen symbolem vytrvalosti, síly a moci, ale sděluje také něco z vašeho příběhu.


Utrhněte si v této sezoně list z knihy Pandora a projevte svou
skutečnou přirozenost se šperky, jejichž posláním je vyjádřit vše, co milujete.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Pandora