Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Úterý, 12.Listopad 2019
ijournal.cz

Marta Kubišová dotočila klip ke svému hitu Modlitba pro Martu. Nyní představila upoutávku!

red Zdroj: VDN Promo 31.8.2019 Celebrity

Marta Kubišová
Marta Kubišová sice před časem ukončila svou pěveckou kariéru, v rámci oslav třiceti let od Sametové revoluce se ale rozhodla uspořádat jeden jediný koncert. Předtím, než ale 16. listopadu vystoupí ve velkém sále pražské Lucerny, spatří světlo světa videoklip k jejímu velehitu Modlitba pro Martu.

Klip k velehitu Modlitba pro Martu vyjde sice až v polovině září, již nyní si můžete vychutnat upoutávku. A i z krátké upoutávky je zřejmé, že Marta Kubišová se svým týmem si dali opravdu záležet. Sama zpěvačka je z výsledku, který vznikal pod taktovkou jejího manažera Petra Větrovského, nadšená. “Mně se klip moc líbí. Jsem s ním moc spokojená a mám velkou radost, že vznikl,” svěřila se zpěvačka, která je ráda, že Větrovskému jeho nápad, natočit klip, odsouhlasila.

“Natáčelo se čtyři dny. V exteriéru a v Lucerně. Měla jsem kolem sebe skvělý tým mladých lidí pod režisérem Petrem Větrovským a vše běželo naprosto profesionálně,” nemohla si vynachválit Kubišová. Při příležitosti zveřejnění ukázky klipu dokonce prozradila, proč se do něj rozhodla obsadit Dagmar Havlovou.

„Dáša Havlová je takovým odkazem na Václava. Vždycky jsem je měla oba moc ráda. Václav se již natáčení zúčastnit nemohl, tak jsem ráda, že je v klipu právě Dáša. Moc mě její přítomnost potěšila,” vyznala se zpěvačka, která už se nemůže dočkat premiéry klipu. Ta by měla proběhnout v polovině září v kině Lucerna.

Pak už se totiž bude moct plně soustředit již jenom na svůj jediný koncert, kterým udělá definitivní tečku za svou pěveckou kariérou. “Já jsem už skončila před dvěma lety, ale pak bylo výročí 100. let republiky a já jsem nemohla odmítnout. Tento rok je další výrazné výročí. Dostala jsem snad stovky nabídek, abych k výročí Sametové revoluce na různých místech vystupovala. Tak jsme se s mým promotérem panem Větrovským dohodli, že uděláme jednu akci a já tam uctím toto výročí, které pro mě moc znamená. Jsem ráda, že příští rok žádné výročí není a můj koncert 16. listopadu v Lucerně je opravdu v mé vecké kariéře definitivní,” dodala Kubišová s tím, že se jí stýskat nebude “Mně se nestýskalo ani, když jsem nesměla zpívat 20 let. Takže to zvládnu i teď,” uzavřela naše pěvecká legenda.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: VDN Promo