ijournal.cz

Soutěžte s mlékárnou Valašské Meziříčí a žijte zdravě

red Zdroj: Mlékárna Valašské Meziříčí 1.3.2017 Soutěže

Mlékárna Valašské Meziříčí, významný producent mléčných výrobků, navázala na tradici podpory mladých talentovaných sportovců a rozhodla se podpořit nadějného desetibojaře Jiřího Sýkoru. Mlékárna se již v minulosti spojila s atraktivními osobnostmi, známými v rámci propojení se správnou výživou a zdravým životním stylem např. MUDr. Cajthamlovou. Druhým rokem také podporuje soutěž talentovaných mladých moderních gymnastek TJ Vodní stavby Praha Zelený pruh. Patronkou této soutěže je paní Dana Morávková. Na základě dosavadní úspěšné spolupráce v rámci propojování zdravé výživy a správného životního stylu podpoří vedle gymnastek i mladého atleta. Jirka Sýkora pravidelně produkty Mlékárny Valašské Meziříčí zařazuje do svého jídelníčku a oceňuje jejich chuť a kvalitu. Mlékárna Valašské Meziříčí již léta zakládá na tradici a vysoké kvalitě svých výrobků. Výsledkem jsou chutné výrobky podporující zdravý životní styl.

Sýkora

„Jiří Sýkora je mladý talentovaný sportovec, kterému zdravý způsob života a kvalitní strava nejsou cizí. Oslovili jsme ho tedy k dlouhodobé spolupráci, “ říká Zdeněk Bukovjan, Sales&Marketing manager Mlékárny Valašské Meziříčí. „Na úvod této spolupráce jsme si pro naše zákazníky, ale i fanoušky Jirky Sýkory připravili na začátku roku soutěž o ceny související se sportem, zdravým způsobem stravování i zdravým životním stylem. Na výkon každého z nás má totiž strava velký dopad,“ dodává Zdeněk Bukovjan.

„Jogurty a kefíry z Valašského Meziříčí snídám téměř každé ráno,“ uvádí Jiří Sýkora, juniorský mistr světa v desetiboji z roku 2014. „Když mě Mlékárna Valašské Meziříčí pro spolupráci oslovila, produkty jsem znal a moc jsem se nerozmýšlel. Nejraději mám jahodové kefírové mléko a oříškový i čokoládový smetanový jogurt. Těším se na všechny, kdo se s námi do soutěže zapojí, věřím, že výhry jsou nejenom lákavé, ale i prospěšné. A o to jde, nejenom ve sportu, především,“ dodal před vyhlášením Jiří Sýkora.

Mlékárna Valašské Meziříčí podpořila také závod Míly Morávkové v moderní gymnastice. Závodu se účastnil rekordní počet závodnic. Talentové závodnice z celé České republiky předvedly své sestavy na celkem 70 skladeb. Závod byl jak organizačně, tak i provedením na vysoké úrovni, tomu pomohly také sponzoři. Závod podpořila rovněž Dana Morávková, které se na něm aktivně podílí, jako vzpomínku a poděkování za práci své maminky, dlouholeté trenérky moderních gymnastek.

Jiří Sýkora je český vícebojař, juniorský mistr světa v desetiboji z roku 2014. První roky života strávil ve Vladislavi a nyní bydlí v Ptáčově. K atletice ho přivedl trenér Pavel Svoboda, který ho objevil na Vánoční laťce pořádané školou. Atletice se věnuje od svých 14 let. V roce 2011 v první dorostenecké sezóně vyhrál mistrovství republiky v desetiboji výkonem 6973 a nominoval se na mistrovství světa dorostenců do 17 let v Lille. Zde závodil v osmiboji a výkonem 5823 skončil sedmý. V roce 2012, kdy se nekonala žádná mezinárodní dorostenecká akce, Jiří Sýkora vyhrál znovu mistrovství Tomáš s výrobkyrepubliky výkonem 6854. V první juniorské sezóně roku 2013 zaznamenal velký výkonnostní růst a vyhrál mistrovství republiky v desetiboji výkonem 7521. Jiří Sýkora se tímto výkonem kvalifikoval na mistrovství Evropy juniorů v Rieti a zařadil se mezi favority na medaili. Před mistrovstvím Evropy vyhrál mistrovství republiky v dálce mužů výkonem 764. Velké zlepšení zaznamenal již v hale v roce 2014, kdy vyhrál mistrovství republiky v sedmiboji a výkonem 5838 překonal český rekord Jana Kudličky. Před mistrovstvím republiky navíc absolvoval první seniorský sedmiboj na mezistátním utkání v Anglii a zaznamenal výkon 5530. V letní sezóně překonal na mistrovství republiky v Praze téměř o 300 bodů český juniorský rekord Tomáše Dvořáka výkon 8047 a s přehledem splnil limit na MS juniorů v Eugene. Před ním stačil absolvovat první seniorský desetiboj na Madeiře v rámci I. evropské ligy vícebojů. V závodě atakoval hranici 8000 a skončil výkonem 7927 na druhém místě. Zároveň splnil limit na seniorské mistrovství Evropy v Curychu. 16 dní po tomto výkonu zahájil desetiboj na mistrovství světa juniorů a hlavně díky povedenému druhému dnu a heroickému výkonu v závěrečném běhu na 1500m získal první mužskou juniorskou zlatou medaili pro ČR v nejlepším historickém výkonu v rámci juniorského desetiboje 8135 (absolutního juniorského světového rekordu 8397 dosáhl Němec Voss v rámci mužského desetiboje). V roce 2016 se Jiří Sýkora zúčastnil Letní Olympiády v RIO DE JANEIRO.

soutěž_J.S.Na ijournal nyní můžete soutěžit o balíček v hodnotě 1000 Kč  obsahující zástěru Tescoma a shaiker.

Soutěžní otázka:

Které produkty Valašské mlékárny má Jiří Sýkora nejraději?

a) smetanový jogurt z Valašska bílý a acidofilní mléko plnotučné

b) jahodové kefírové mléko a oříškový i čokoládový smetanový jogurt

c) VITAFIT, jogurt cereálie – granátové jablko, sušené meruňky a BIO jogurt bílý


Pošlete správnou odpověď na emailovou adresu: redakce@ijournal.cz do 10. března 2017 a vyhrajte. Do předmětu uveďte: Soutěž – zdravá výživa. Nápovědu naleznete v článku. Nezapomeňte na svou korespondenční adresu pro zaslání výhry.

Více informací o mlékárně naleznete na: www.mlekarna-valmez.cz.
 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Mlékárna Valašské Meziříčí