Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Pátek, 18.Leden 2019
ijournal.cz

NOVINKA: Barevné spreje LIVE Pastel Sprays od Schwarzkopf

red Zdroj: Schwarzkopf 1.3.2017 Krása a zdraví

Nebesky modrá, sladce růžová nebo okouzlující meruňková. To jsou pastelové barvy, které reagují na současné módní trendy a nabízejí zábavu a možnost experimentovat s vašimi vlasy. Tři nové pastelové odstíny LIVE Pastel Sprays od Schwarzkopf se nanášejí velmi snadno pomocí spreje, takže si můžete dopřát odstín podle svého vkusu doslova během okamžiku. Barvy přitom působí velmi svěže a hravě.

LIVE Pastel Sprays jsou jako stvořené pro všechny, které milují rozmanitost a kreativitu. Hrajte si se zářivými barvami a vyjádřete svůj styl! V dnešním uspěchaném životním tempu navíc nikdo z nás nechce trávit úpravou vlasů příliš času. Vítejte ve světě nových pastelových sprejů LIVE Pastel Sprays! Vyberte si ten svůj a můžete si být jistá, že dodá vašemu účesu jedinečnost a osobitost: vše co potřebujete udělat, je nastříkat LIVE Pastel Spray na vybraný pramen vlasů a váš účes pro tento den je hotový!

Apricot Blue CandyTato inovace od Schwarzkopf představuje jednoduchý způsob barvení vlasů, se kterým můžete i experimentovat a užít si zábavu s pastelovými barvami. S LIVE Pastel Sprays může být každý účes naprostým překvapením – a to díky výrazným pastelovým trendy odstínům Pastel Apricot, Baby Blue a Candy Cotton. To jsou trendy tóny tohoto roku, které nejlépe vyniknou na světlých vlasech.

Spreje jsou šetrné k vlasům a používají se pohodlně a jednoduše: LIVE Pastel Sprays stačí nastříkat na vlasy a máte hotovo! Barva se šetrnou recepturou obsahuje vitaminový komplex pro silné a zdravě vypadající vlasy.

Novinka LIVE Pastel Spray vydrží až tři umytí v závislosti na počtu a intenzitě mytí vlasů během několika dní.

Nové barvy Schwarzkopf LIVE Pastel Sprays jsou dostupné v maloobchodní síti ve třech odstínech – Pastel Apricot, Baby Blue a Candy Cotton za doporučenou cenu 139,90 Kč.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Schwarzkopf