ijournal.cz

Soutěž o vstupenky na finálový večer šestého ročníku Souboje nevěst

red Zdroj: Souboj nevěst 21.3.2017 Soutěže

Pohádka tisíce a jedné noci je tady! Jak bude vypadat ta Vaše?

Která z nás by nechtěla prožít opravdovou pohádku? A co kdybych jich rovnou bylo tisíc a jedna k tomu? Tak zní podtitul aktuálního ročníku soutěže Souboj nevěst a v tomto duchu se také celý letošní koncept nese. Již po šesté se mezi sebou o skutečně pohádkové věno „poperou“ budoucí nevěsty. Patronátu nad letošními finalistkami se ujaly operní pěvkyně Tereza Mátlová a Česká Miss Eliška Bučková.

 Souboj nevěst je zde již po šesté

Ušití svatebních šatů od návrhářky Anny Svobodové z Eny ateliéru, zapůjčení svatebního oblečení (třeba pro ženicha či družičky) ze svatebního salónu NAIVE, návrh šperků značky Sara Collection, svatební cesta, fotograf, květinová výzdoba, domácí spotřebiče, to je jen malý výčet darů, které si vítězná nevěsta odnese věnem. „Opět jsme se do přípravy dalšího ročníku pustili s vervou a mám z celého týmu velkou radost. I nevěst se hlásí čím dál tím víc. Úžasné je, že soutěžící z předešlých ročníků se k nám stále vrací se svými zážitky z jejich svateb a i nadále soutěž podporují a doporučují svým známým,“ uvedla Lucie Kopecká, ředitelka soutěže.

 

Patronkami soutěže se letos staly Tereza Mátlová a Eliška Bučková. Proč právě ony se do této akce pustily? „Znám tento krásný projekt a velmi tomu fandím! Navíc asi každá dívka sní o svém svatebním dni a já jsem ráda, že mohu být součástí týmu, který umožní jedné nevěstě splnit si svůj sen o pohádkové svatbě,“říká Eliška o spolupráci. A jaká bude svatba Elišky? Ta moje představa a styl svatby se obměňuje každý rok, jednou svatba v boho stylu, pak v kroji a teď se mi líbí styl carevna, co přijde na řadu v den mé svatby, se nechte překvapit.“

Dvanáct finalistek se utká v bitvě o pohádkové věno začátkem dubna. Sledujte fb stránky soutěže https://www.facebook.com/soubojnevest/?fref=ts a dozvíte se více!

Další informace jsou k dispozici na www.soubojnevest.cz a v časopise Tvoje svatba.

Společné svatební
Soutěžní otázka: Slavnostní finále se koná

a) 7. dubna 2017 v pražském Divadle Hybernia
b) 8. dubna 2017 v Paláci Lucerna Praha
c) 1. dubna 2017 v hotelu Ambassador


Pět z vás, kteří správně odpoví na soutěžní otázku, získá po dvou vstupenkách na finálový večer soutěže Souboje nevěst. Odpověď stačí poslat nejpozději do 30.března 2017 na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu uveďte Soutěž – Souboj nevěst. Nápovědu hledejte na oficiálních stránkách soutěže Souboje nevěst. Vstupenky bude pořadatel zasílat elektronicky na Vaši emailovou adresu.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Souboj nevěst