ijournal.cz

Mějte egg-celentní Velikonoce s Lush dobrotami

red Zdroj: Lush 21.3.2017 Krása a zdraví
Easter_hero_bathbomb_chick_n_mixNovinka! Chick ‘n’ Mix
Koupelová bomba

Rozveselte se
Tahle sladká bomba je plná překvapení. A také absolue z tonky osvěžující bergamotové silice, aby vám přinesla trochu jara.
275 Kč


which_came_first_pink_bath_bomb_easterNovinka! Which Came First?
(Stripes) or (Spots)

Proužky, nebo tečky?
Otázka, která nás trápí od počátku věků. Co bylo dřív, slepice nebo vejce? Vejce. A potom úžasná citrusová lázeň. Nebo ne? Dejte si zatím koupel s citronovou a grapefruitovou silicía uvidíme, jak to dopadne..
275 Kč

side_love_and_kisses_valentines
Novinka! Intergalactic Egg

EXKLUZIVNĚ V LUSH KITCHEN A LUSH OXFORD STREE
Koupelová bomba

Zrození vesmíru
Úžasný mix osvěžující máty peprné a neonových barev pošle vaši mysl na výpravu raketou a praskavý prášek vás vezme na vyhlídkovou trasu po Mléčné dráze.


Bunch Of Carrotsbunch_of_carrots
Zamávejte mrkvičkou

Nechte citrusové bublinky, ať odplaví vaše starosti. Podržte mrkvičky v proudu tekoucí vody, vyčarujte spoustu osvěžující tropicky voňavé pěny a pak je odložte stranou oschnout a čekat na příště. Opřete se, relaxujte a užívejte si koupel plnou bublinek se silicemi ze sicilských citronů, bergamot a těhozevu. Tuhle mrkvičku nikdo neodmítne!

Znovu použitelná koupelová pěna
275 Kč
Golden_Egg
Golden Egg
Krémová koupel
Prostě ho chci
Dobré vejce je samozřejmě zlaté vejce

Libujte si v lázni s hydratačním fair trade olivovým olejem a fair trade bio kakaovým máslem, dokud si vy a vaše pokožka nebudete připadat sladší než karamel a voňavější než továrna na čokoládu.
159 Kč

flopsy_shower_jelly_nakedcopy
Novinka! Flopsy
Želé na mytí obličeje
Skočte do toho!

Potřebujete trochu dobít baterky? Budete hopsat radostí, až si umyjete tvář želátkem s nálevem z čerstvých mrkvičeka extraktem z mořské řasy a uvidíte, jak báječně hebkou pleť vykouzlí.
325 Kč


easter_eggNovinka!

Chocolate Easter Eg
Mýdlo

Budete ho milovat stejně jako čokoládu!
Sladkostí nemáte nikdy dost? Dopřejte si je i v koupelně a umyjte se luxusními mydlinkami s vanilkou, veganskou bílou čokoládou a citrusovými silicemi, které si vaše pokožka zamiluje.
Od 145 Kč

Produkty z limitované velikonoční kolekce jsou od 10. března 2017 k zakoupení v obchůdku v pražském Palladiu nebo v e-shopu cz.lush.com.Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Lush