ijournal.cz

Soutěž: Brit Care Cat – Krmivo pro všechny kočičí osobnosti

red Zdroj: www.krmivo-brit.cz 1.8.2017 Soutěže
Vyhrajte jeden z balíčků superprémiového krmiva pro kočky Brit Care Cat navrženého na míru kočičím osobnostem.

IMG_1850

Na světě nenajdete dvě stejné kočky, každá je jedinečná osobnost, bytost s vlastní individualitou. Způsob, jakým kočky žijí, jaký mají denní rytmus a co potřebují je pro českého výrobce krmiv Brit klíčovým vodítkem pro vývoj receptur. Všímá si jejich společných potřeb a umí řešit i jejich individuální nároky. Řada krmiv Brit Care Cat byla vyvinuta na míru 11 kočičím osobnostem a jejich životním příběhům.


brit_foto_(c)_tomas_maly_MG_8676

Všechny kočky mají společnou příslušnost ke kočkovitým šelmám, ale přesto je každá jiná. Koťátka i senioři, vybíravé gurmánky, městské kočky, tuláci i tlouštíci, velké i malé, i ty s citlivým zažíváním. Prostě každá si potřebuje vybrat to své chuťově vyladěné a jí na míru vytvořené krmivo. Ať je životní příběh vaší kočky jakýkoliv, jedno je jisté – kočka je masožravec. V přírodě tvoří kočičí jídelníček z 90 % myši a jiní drobní hlodavci. Maso je pro ně nenahraditelným zdrojem aminokyselin. Kočky mají krátký trávící trakt a jejich organismus přirozeně získává živiny z potravy živočišného původu. Ulovená kořist však neobsahuje jen maso, ale i sacharidy, minerály či vitamíny. Proto je nutné i do krmiv přidávat obiloviny (nejlépe rýži) nebo brambory. Rýže a brambory jsou kromě jiného i vynikajícím zdrojem hrubé vlákniny, která kočkám pomáhá zbavovat se bezoárů (chomáčků srsti, kterou kočka při čištění pozře). Vláknina totiž rozpohybuje žaludek a střeva a tím pomáhá průchodu chlupů přes trávicí trakt a zabraňuje jejich hromadění v žaludku. V přírodě kočky získávají hrubou vlákninu pojídáním trávy, pokud jste jejich chlebodárcem vy, v krmivu počítejte s rostlinou složkou, jako je rýže.

BCC-celá řadaPrevence výživou

Výrobce krmiv Brit ví, že pro své miláčky chcete kvalitní a chutné krmivo. Proto krmiva Brit Care Cat obsahují vysoké procento masa (55 %) a současně jsou bez nejtypičtějších alergenů kukuřice, sóji a pšenice. Díky tomu je zaručena vysoká snášenlivost krmiva a nízké riziko výskytu potravní intolerance či alergie. Skrze tato superprémiová krmiva můžete své šelmě poskytnout celoživotní podporu zdraví tří nejdůležitějších orgánů v těle kočky: kůže potažmo srsti, zubů a močového aparátu. Správný obsah vápníku, fosforu, sodíku a hořčíku zajišťuje optimální mineralizaci organismu a společně s protizánětlivými účinky rakytníku chrání zdraví ledvin a močového ústrojí.

V srpnu máte skvělou příležitost vyzkoušet, která varianta bude vaší kočce vyhovovat nejlépe. Pokud koupíte jakákoliv dvě balení granulek Brit Care Cat 400 g, dostanete k tomu třetí zdarma.

 BCC - srpen 2017 - 2+1

Se jednotlivými kočičími příběhy se můžete seznámit na www.facebook.com/britcs nebo na www.krmivo-brit.cz, kde také najdete odbornou kočičí poradnu.


 

Jak vyhrát v soutěžiBrit Care Cat_mix

Tři z vás, kteří správně odpoví na soutěžní otázku, získává superprémiové krmivo pro kočky Brit Care Cat v hodnotě 500 Kč. Balíček obsahuje kompletní krmivo Brit Care Cat Lucky 2 kg, 3x masovou konzervičku a lososové pamlsky Brit Cat Let´s Bite Tuna Bites.

Brit Care Cat Lucky_rakytník
Soutěžní otázka:

Krmivo Brit Care Cat je nabízeno v kolika variantách?
a) 10
b) 11
c) 12

Správnou odpověď pošlete nejpozději do 10. srpna 2017 půlnoci na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu uveďte Soutěž – Brit. Nezapomeňte rovněž uvést svou korespondenční adresu pro odeslání výhry.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.krmivo-brit.cz