ijournal.cz

Eva Perkausová se stala patronkou nejnovějšího filmu Transformers. Ti ji na premiéru unesli přímo ze studia Top Star!

red Zdroj: FTV Prima, spol. sro 31.7.2017 Celebrity

Čtvrteční vydání pořadu Top Star bylo opravdu výjimečné. Do studia totiž během vysílání napochodovali Transformeři, kteří unesli Evu Perkausovou na premiéru nejnovějšího filmu Transformers: Poslední rytíř. Populární moderátorku si vybrali jako patronku svého snímku.

06

Krátce po začátku pořadu, kdy moderátoři Eva Perkausová a Miroslav Šimůnek přivítali diváky u obrazovek, do studia vtrhli dva dokonale realističtí Transformeři – konkrétně Bumblebee a  Optimus Prime – aby unesli moderátorku Evu Perkausovou. Její kolega Miroslav Šimůnek tak zůstal ve studiu osamocen, a pořad dál naživo moderoval sám. Před koncem této epizody pořadu se však Eva Perkausová přihlásila do studia z kina, v němž právě začínala premiéra nejnovějšího filmu Transformers: Poslední rytíř. Skrze obrazovku tak svého parťáka informovala, že je v pořádku, jelikož Transformeři drobnou blondýnku unesli na uvedení filmu, jehož se tak stala patronkou.

 0109


„Ti kluci plechoví vypadali neuvěřitelně realisticky a byli tak obrovští, až naháněli strach. Dokonce jim svítily i oči! Ale ve finále to byla obrovská legrace. Pozorovat navíc v kině, jak malé děti, pro které jsou Bumblebee a Optimus Prime hrdiny, bylo nádherné. Tolik radosti a neskonalého dětského obdivu jsem dlouho neviděla,“
řekla Eva Perkausová.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: FTV Prima, spol. sro