ijournal.cz

Sopranistka Pavlína Senič hledala místo s dobrou akustikou

red Zdroj: Pepe Lopez, foto: archiv P. Senič 3.7.2015 Celebrity

Operní pěvkyně Pavlína Senič velice ráda vyhledává místa s dobrou akustikou. Ráda přináší umění do zajímavých míst, kde sice zábavu očekáváte, avšak vážnou hudbu méně.

Nebylo tomu jinak ani při návštěvě nově vzniklé kaple v typické mexické restauraci Pepe Lopez v centru Prahy, která se snaží citlivě vykreslit mexickou národní identitu. Nejde o kapli v pravém slova smyslu, ale o music club, kde máte šanci slyšet pravou kubánskou salsu, merenque či bachatu v podání nefalšovaných hudebních latino skupin.

Senic

Věříme, že zde brzo zazní také mimořádné vystoupení operní pěvkyně Pavlíny Senič, která již po několika tónech ocenila velmi dobrou akustiku kaple ve stylovém  music clubu. Krásný operní zpěv se při zkoušce nesl do vyšších pater, kde libě zněl. Sám majitel Radek Krásl konstatoval: „Hlas Pavlíny Senič to místo jedinečně rozsvítil.“  Po této zkoušce akustiky je rozhodně nakloněn koncepci vystoupení charizmatické sopranistky.

spolecne

Pavlína Senič neodolala a vyzkoušela si také, jak by jí šlo míchání nápojů a talent rozhodně má. Byla však také velice potěšena, že v nabídce našla hned několik bezmasých jídel, neboť ona sama i její rodina jsou vegetariáni. Mexická bezmasá jídla jí sice nejsou cizí, ale chutě byly opravdu barvité. Zajímala se, jak této vytříbené kombinaci chutí dosahují. „Ingredience pro přípravu jídel k nám dovážíme přímo z Mexika, abychom zachovali originální receptury“, odpověděl Radek Krásl.

O tom, kdy operní pěvkyně Pavlína Senič  dá okusit kapli tóny svého zpěvu, vás budeme včas informovat.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Pepe Lopez, foto: archiv P. Senič