ijournal.cz

Za udržitelnou designovou módou do Centra Chodov

red Zdroj: Centrum Chodov 2.7.2015 Móda, obuv, doplňky, Společenské akce a události

Pokud do svého šatníku rádi vpustíte čerstvý vítr v podobě originálních designových kousků a není vám lhostejné, za jakých podmínek vaše oblečení vzniká, máme pro vás skvělý tip! Nenechte si ujít návštěvu unikátního Green Pop-Up Store v Centru Chodov, který až do 28. srpna představuje sortiment talentovaných tuzemských designérů, jako jsou ODIVI, Miro Sabo či Nastassia Aleinikava, ale i světových značek zaměřených na módu z recyklovatelných materiálů. Otevření prodejny bylo součástí „zelené“ kampaně Centra Chodov Eko se nosí, jež potvrzuje jeho dlouhodobý závazek k ekologicky odpovědnému přístupu. Kromě své originální nabídky vás Green Pop-Up Store zaručeně zaujme i vzhledem, celá prodejna je totiž poskládána z použitých dřevěných bedniček!

Green_Pop-Up_Store_v_Centru_Chodov_3

Pestrá a originální nabídka

Sortiment prodejny je pravidelně obměňován, při každé své návštěvě Centra Chodov se proto můžete v Green Pop-Up Store těšit na něco nového. Do 9. srpna bude prezentovat tuzemské sportovní oblečení a prázdninové oděvy nebo zbrusu nové návrhářské podzimní kolekce a oblečení v business dress code stylu. Do 28. srpna pak máte příležitost vybírat z kolekce charitativního projektu City Souls. Jeho cílem je pomáhat budovat lepší podmínky opuštěným a týraným pejskům a se svými produkty mu přispěla celá řada uznávaných osobnosti tuzemské módní scény, jako jsou Mirka Horká, Chatty, LaFormela, Tereza Rosálie Kladošová, Pavel Brejcha nebo ODIVI. Nenechte si ujít šanci podpořit nákupem některého z nich pro dobrou věc!

Green_Pop-Up_Store_v_Centru_Chodov_2

První prodejna svého druhu

Green Pop-Up Store se pyšní unikátním prvenstvím – jde o jediný obchod s originálními návrhářskými modely vyrobenými s láskou k přírodě, jaký byl kdy v tuzemském obchodním centru otevřen. Centrum Chodov jeho prostřednictvím potvrzuje, že jde s dobou v oblasti módních trendů i udržitelného přístupu k životnímu prostředí. Eko se zkrátka nosí!

Designéři a značky Green Pop-Up Store

Díky Green Pop-Up Store máte exkluzivní příležitost zblízka poznat tvorbu domácích talentovaných designérů, několik originálních módních projektů i značek, které jsou díky své ekologické orientaci známé po celém světě. Prezentují se zde: Braasi Industry (batohy), City Souls (charitativní projekt), Dana Kleinert (dámská móda), Eiri (každodenní móda), IOBags (kabelky a doplňky), LaFormela (móda), Local Icons (módní projekt), Martina Žílová (porcelán), Matt & Nat(kabelky a doplňky), Michaela Gorcová (šperky), Michal Kadaník (šperky), Miro Sabo (dámská móda), Mum Ray (tašky a kabelky), Nastassia Aleinikava (šperky), ODIVI (dámská móda), PikPoki (dřeváky), Ritore (doplňky), Tikoki (tenisky), Tyformy (porcelán) a Voala (grafický ateliér).

Foto z vernisáže, které se zúčastnila i ambasadorka Green Pop-Up Store v Centru Chodov Klára Vytisková a moderování se ujala Jitka Válková

Foto z vernisáže, které se zúčastnila i ambasadorka Green Pop-Up Store v Centru Chodov Klára Vytisková a moderování se ujala Jitka Válková

Více informací o Green Pop-Up Store najdete na www.centrumchodov.cz nebo www.facebook.com/centrumchodov.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Centrum Chodov