ijournal.cz

Slavte s čokoládovými bonbóny M&M´s

M&M’s mají letos celou řadu důvodů k oslavě. Pokud patříte k příznivcům těchto lahodných čokoládových bonbónů, těšit se můžete na skvělé 20 gramové balení, digitální aktivity včetně zábavného spotu v hlavní roli s Červeným i Žlutým, a navíc jsou pro vás připraveny báječné dárky. M&M’s prostě uspořádaly slavnosti ve velkém stylu. Zjistěte více na www.m-ms.cz a od poloviny září také na novém facebookovém profilu nebo se pro M&M’s rovnou zastavte v obchodě. Užijte si oslavy ve společnosti Červeného i Žlutého a příště je nezapomeňte „vzít“ zase na svou party.

M&M's_ČervenýV rámci oslav budou mít u nás Červený a Žlutý svoji velkou premiéru ve vůbec prvním M&M’s online spotu uvedeném v češtině (ke zhlédnutí zde). Ten  v půlce září doplní uvedení českého profilu na Facebooku. Při nákupu lahodných M&M’s ve všech provedeních pak bude možné ve vybraných obchodech získat originální dárky. V síti Tesco například od 23. 9. 2015 potěší krásný hrnek s Červeným nebo Žlutým při nákupu M&M’s v hodnotě minimálně 79,90 Kč. Nejprodávanější čokoládové bonbóny nM&M's_Žlutýa světě se navíc letos objevily v baleních 90 a 150 gramů a úplně nově přicházejí v praktickém, doslova kapesním 20 gramovém provedení. Je tedy z čeho vybírat.

Zásoba čokoládových bonbónů M&M’s se navíc vždy hodí i vzhledem k tomu, že najdou spoustu možností využití na každém setkání, oslavě a party. Nasypte M&M‘s do papírových košíčků místo dortu či dezertu nebo z nich udělejte jedlou dekoraci slavností tabule. Můžete si o ně i zahrát společenské hry. Červený a Žlutý uvnitř balíčků M&M’s jsou rozhodně ti, jejichž oslavy stojí za to se zúčastnit, a vyplatí se je pozvat i na tu svou.

Více na www.m-ms.cz.

 

M&M's čokoládové bonbóny

 

Balení

Doporučená cena

M&M’s 20 g

9, 90 Kč

M&M’s 45 g

17,90 Kč

M&M’s 90 g

34,90 Kč

M&M’s 150 g

59,90 Kč

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor