Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Pondělí, 18.Únor 2019
ijournal.cz

Experti na špínu v domácnosti – Real pro rychlý a snadný úklid

red Zdroj: Real 5.9.2015 Hi-tech a bydlení

V čistém, voňavém a nablýskaném bytě či domě bychom chtěli žít snad všichni. Realita ale bývá někdy jiná. Času je málo a prachu usazeném na poličkách naopak neustále dost, na šmouhy na oknech se nemůžeme ani podívat a při vaření se snažíme očima uhýbat před lepkavou mastnotou na digestoři… Úklid vás ale nemusí stát moc času. Spoustu si ho ušetříte výběrem správného přípravku.

Na všechny ty, kteří chtějí úklid zvládnout rychle a účinně, mysleli vývojáři řady pro rychlý a snadný úklid značky Real. Všechny tyto přípravky jsou specializované na konkrétní úkol a mají velmi praktický dávkovač 2v1. Díky němu můžete nastříkat bohatou nestékající pěnu přímo na konkrétní místo, anebo přípravek rozprášit v jemnější vrstvě na širší plochu. Všechny výrobky této řady rychle odstraňují nečistoty, zanechávají vysoký lesk a zároveň jsou šetrné k povrchům. Vyberte si ze šesti přípravků ty, které potřebujete právě vy, a přemýšlejte, jak naložit s volným časem. Úklid totiž bude odteď skutečně rychlejší!

Real skla a tvrdé povrych 550 gNejuniverzálnější z řady je Real skla a tvrdé povrchy, který čistí a ošetřuje všechny omyvatelné plochy v domácnosti. Použijte ho na zrcadlo, kuchyňské obklady i na plastové židle na zahradě! Obsahuje nanočástice oxidu křemičitého, které vytvářejí na povrchu ochrannou vrstvu odpuzující vodu a nečistoty, což usnadňuje údržbu a prodlužuje životnost povrchu.

Real odmašťovač 550 g
Potřebujete svou kuchyň zbavit mastných nánosů? Pro tyto účely vyvinul Real specialistu odmašťovač a kuchyně.Obsažený pomerančový extrakt účinně rozpouští oleje, tuky a nečistoty, a zároveň ošetřuje povrchy. Nablýskáte s ním svůj sporák, digestoř, kuchyňskou linku i kuchyňské skříňky. Je vhodný i na dřevo a příjemně voní po exotických citrusech.

Real kamna_trouby-grily

Pro snadné vyčištění odolných připálenin a usazenin je tu Real kamna-trouby-grily. Tento vysoce koncentrovaný přípravek je nejsilnější ze všech Realů. I bez namáhavého mechanického čištění si snadno poradí i s nejodolnější špínou. Stačí nastříkat a setřít. Na koupelnu vám nyní stačí jediný přípravek – specializovaný Real koupelny. Toaletu, vanu, baterie i sprchový kout snadno zbavíte špíny i zaschlých kapek. Real koupelny na nich navíc zanechá neviditelný film zabraňující novým usazeninám, další úklid tedy můžete odložit! Pokud je ale vodní kámen, rez nebo třeba zaschlé mýdlo opravdu odolné, zkuste Real antikalk, spáry zčernalé plísní zase vybělíte speciálem Real plísně, který spolehlivě zlikviduje i bakterie, skvrny a zápachy.

Řada pro rychlý a snadný úklid může být pomocníkem i pro vaši domácnost. Pomůže vám zbavit se špíny v co možná nejkratším čase tak, abyste se k úklidu nemuseli zase brzy vracet.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Real