Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Pátek, 18.Leden 2019
ijournal.cz

Skin Manager – pleťové tonikum s obsahem ovocných kyselin

red Zdroj: Alcina 6.3.2017 Krása a zdraví

Alcina
Nové pleťové tonikum Skin Manager ALCINA s obsahem ovocných kyselin a kyselým pH odstraňuje odumřelé buňky, hloubkově čistí pleť a napomáhá její regeneraci. Dodává pleti vláhu a zlepšuje její hospodaření s vodou. Ihned po aplikaci tonika můžete pocítit na pokožce lehké šimrání, které svědčí o okamžitém efektu přípravku. Při pravidelném používání viditelně zlepšuje vzhled pleti – pokožka je hladší, projasněná a s jemnějšími póry, což usnadňuje také nanášení make-upu. Jeho účinky ocení jak zákaznice se zralejší a hrubší pletí, tak s pletí problematickou. Doporučujeme pro každý typ pleti.

Alcina_SkinManagerPoužití:

Tonikum je možné používat každý den v průběhu celého roku. Aplikujte každé ráno a/nebo večer na vatový tampónek a vyčistěte pleť. Nedoporučujeme používat častěji, než dvakrát denně. Vyhněte se citlivým oblastem okolo očí a rtů. Tonikum můžete kombinovat s jakýmkoliv vašim oblíbeným pleťovým krémem.

Minimální prodejní cena: 275 Kč

Obsah: 190 ml

 

Co jsou to ovocné kyseliny?

Kosmetika s obsahem alfa-hydroxykyselin (AHA) byla poprvé uvedena na trh koncem osmdesátých let a od té doby zaznamenala velký nárůst popularity. Má totiž skvělý efekt u problematické i zralé pleti. Ovocné kyseliny narušují proteinové vazby mezi odumřelými buňkami na povrchu kůže, odstraňují je a odkrývají pod nimi buňky jasnější a zdravější. Tento proces čistí ucpané póry, zlepšuje tonus pleti a zároveň vyhlazuje drobné vrásky. Mezi ovocné kyseliny patří kyselina glykolová, citronová, mléčná, jablečná a vinná. Nejoblíbenější je právě kyselina glykolová, která se získává z cukrové třtiny a díky velmi malé molekulové velikosti je schopna dobře proniknout do pokožky.

Pleťové tonikum Skin Manager obsahuje právě kyselinu glykolovou, která působí jako peeling
a současně zlepšuje schopnost pleti vázat vodu. Stimuluje růst nových buněk v hlubších vrstvách pokožky a podporuje regeneraci zralejší pleti.

 

 

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Alcina