ijournal.cz

Hledá se nový Muž roku 2017 ! O finále se ucházejí i synové známých tváří!

red Zdroj: Muž roku, foto: Herminapress 7.3.2017 Společenské akce a události

Proběhl první casting soutěže MUŽ ROKU 2017 v CAST ME, kam zavítal syn zpěváka Stanislava Hložka a také syn Luďka Soboty. Oba se dobře znají a bydlí v jedné ulici. Matyáš Hložek se věnuje hokeji a u toho studuje. Porotu okouzlil i zpěvem Holky z naší školky. „Rozhodně nechci být zpěvákem, zpívám si jen ve sprše“, dodal Matyáš Hložek, kterého od zpěvu odrazoval i jeho táta. Spolu s Ladislavem Sobotou, který je tenisový trenér se uchází o finále Muže roku. S Matyášem chodili do stejné základní školy a ani jeden z nich nevěděl o tom, že se hlásí ten druhý.

Letak2SobotaNa casting přišla Eva Perkausová. „Muž by měl mít charisma, chytrý, šarmantní a okouzlující, rozhodně pár kluků mě zaujalo“, prozrazuje moderátorka Top Staru Eva Perkausová, která klukům pokládala všetečné otázky.

casting Muž roku 2017

Další porotce loňský vítěz Josef Kůrka měl velmi přísná kritéria. „V loňském roce se mnou také nikdo nemazal, pokládali mi všichni všetečné otázky, jsem rád, že si to mohu nyní užít v roli porotce“ říká Pepa, který se na mezinárodní soutěži Mister International dostal do TOP 16. Každý z porotců i hostů si našel své želízko do finále.

1.casting
„Pánové museli umět reagovat i na neobvyklé situace, jako tanec, zpěv či sportovní dovednosti a skvěle si s tím poradili“
prozrazuje ředitel soutěže David Novotný, který je spokojen s prvním castingem. Další casting bude 8. dubna opět v CAST ME. Pánové se mohou hlásit na stránkách www.muzroku.cz a to až do 7. dubna. Letošní finálový večer bude 25. srpna a vítězové poletí reprezentovat Českou republiku na různé mezinárodní soutěže. 

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Muž roku, foto: Herminapress