ijournal.cz

Seznamte se, SodaStream PLAY. Překvapí i na Vánoce!

red Zdroj: Sodastream 29.9.2014 Hi-tech a bydlení

Nejmladší člen rodiny SodaStream z rukou designéra Yvese Béhara přichází na trh spolu s designovým překvapením na Vánoce.

Bublinkový koncern SodaStream představil novinku ve svém portfoliu – designový výrobník PLAY, který pro společnost navrhl švýcarský produktový designér Yves Béhar. Podařilo se mu tak maximálně zjednodušit tvary výrobníku a navázat tak na svůj předchozí výtvor, SodaStream Source, který byl oceněn Red Dot Award. Co čeká jeho mladšího bratříčka, se dozvíme již brzo, v září totiž dorazil i na český trh.

Perlivou vodu či limonádu si teď můžete připravit s pomocníkem, s nímž se rozhodně nudit nebudete. Minimalistický design, pět barevných provedení nebo unikátní funkce Auto Lift značí, že jméno PLAY nenosí pro nic za nic. 
Snadnou přípravu sodovky či perlivé limonády zaručuje snadné uchycení lahve bez šroubování nebo funkce Auto Lift pro uvolnění nadbytečného tlaku a automatické navrácení do původní pozice. Použití výrobníku PLAY je snadné a variabilní, limonádu si samostatně připraví i děti.

sodastream


PLAY se dokonale přizpůsobí i designu kuchyně. Jednoduchý vzhled s výběrem pěti barev (žlutá, červená, bílá, šedá, černá) z něj dělá vysoce kompatibilní součást interiéru. V balení SodaStream PLAY získá zákazník kromě výrobnku lahev a originální SodaStream bombičku o startovním objemu 15l. Jeho akční cena je 1990 Kč.

s.stream

SodaStream však s novinkami nekončí. Pokud si zákazníci počkají do října, budou moci získat speciální vánoční balení obsahující právě výrobník PLAY s dárkem navíc –  dvěma sirupy SodaStream a dvěma kusy lahve, jejíž potisk pro tuto společnost navrhla česká designérka a studentka Fakulty umění a designu Západočeské Univerzity, Nela Makarovská. Tomuto českému talentu se podařilo prosadit i na mezinárodní úrovni – globální gigant SodaStream totiž Nely návrh zpracoval a pro český trh její autorské lahve vyrobil. Cena vánočního balení s dárkem bude nezměněná a to 1990 Kč.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Sodastream