Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Pondělí, 23.Září 2019
ijournal.cz

České polévky plné kvalitní zeleniny vám dodají potřebné vitamíny a minerály

red Zdroj: Dione 29.9.2014 Gastronomie

Dione_hraskovy_krem_29,90_KcDione_brokolicovy_krem_29,90_KcPodzim a polévky k sobě neodmyslitelně patří. Kdo by se po návratu z práce, ze školy nebo z procházky v sychravém počasí netěšil na talíř horké polévky? A zvlášť takové, která zahřeje, zasytí a krásně voní. Díky české značce Dione, která vyrábí hluboce zmrazené směsi, ji můžete mít připravenou během pár minut. A vždy z nejkvalitnější české zeleniny. Díky procesu hlubokého zmrazování se v zelenině uchová naprostá většina nutričních hodnot, takže se hodí i při podzimních chřipkách, kdy do těla potřebujete dostat co největší množství vitamínů a minerálů. Jste-li milovníky krémových polévek, určitě vyzkoušejte Brokolicový a Hráškový krém.
S polévkami si můžete vyhrát a dochutit je podle vlastních představ. Pro malou obměnu stačí přidat krutony, smetanu nebo osmaženou slaninku.
Dione_Hraskovy_krem

Hráškový krém, vyrobený z toho nejlepšího českého hrášku, se hodí podávat i na štědrovečerní večeři těm, kteří si neoblíbili tradiční rybí polévku. Hráškový a Brokolicový krém jsou navíc vhodné pro bezlepkáře. Další skvělou polévkou značky Dione je S játrovými knedlíčky. To je klasický hovězí vývar s játrovými knedlíčky, který je doplněný o mrkev, pastinák, celer, pórek a petrželovou nať. Zkrátka poctivá polévka. Žádná z polévek značky Dione neobsahuje přidaný glutamát a konzervační látky.

Doporučená cena polévek je 29,90 Kč u krémů, 33,90 Kč pro „S játrovými knedlíčky“.

woman cooking  vegetarian food

Více informací o produktech české značky Dione najdete na www.mojedione.cz

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Dione