ijournal.cz

Herec Jiří Krampol odhalil v Muzeu GRÉVIN Praha sochy Jágra a Navrátilové

red Zdroj: Grévin Praha, foto: Jan Kolář 28.9.2014 Společenské akce a události, Výstavy

Své místo mezi více než osmdesáti stávajícími legendami českého a zahraničního showbusinessu, sportu a politiky získali Jaromír Jágr a Martina Navrátilová. Jejich figuríny odhalil herec a moderátor, ale také milovník sportu – tenisu i hokeje Jiří Krampol!

Grevin 2
Jaromír Jágr, olympijský vítěz z Nagana a historicky nejlepší Evropan hrajícím v NHL je obrovskou osobností v oblasti sportu a řadí se mezi nejlepší hokejové hráče všech dob. I jeho skoro půlmilion fanoušků na Facebooku byl jeden z důvodů, proč se stává součástí grevinovské rodiny voskových figurín. Stejně jako Martina Navrátilová, bývalá československá a později americká tenistka, která je považována za jednu z nejlepších tenistek všech dob.  

Grevin 1

„Ačkoliv nejsem znalcem českého hokeje, jméno Jaromíra Jágra samozřejmě znám jako u nás každý kluk. Je to sportovní ikona, která asi nikdy nepřestane mít své fanoušky. A Martina Navrátilová? Nejen její sportovní výkony ale i osobní odvaha být jiná ji pro Grévin předurčují.,“ poznamenává k novým figurínám v expozici muzea Grévin Heinrich Homola, generální ředitel.  

Jaromír Jágr i Martina Navrátilová zaujmou své místo ve sportovním sále ve třetím patře, kde stanou po boku Emila Zátopka, Ivana Lendla, Romana Šebrleho, Petra Čecha, Dominika Haška a dalších. K vidění jsou od 27.9.2014.

Nové figuríny budou přicházet do muzea Grévin pravidelně, do konce roku se plánují další dvě nové figuríny, tentokrát z české kulturní scény. Neustálý rozvoj muzea a rozšiřování expozice je celosvětovým záměrem muzea Grévin.

Že je tato strategie správná, o tom přesvědčuje zájem návštěvníků, kteří sem přicházejí ve stále větším počtu a někteří opakovaně. Tento zájem zástupce muzea těší a proto byla pro veřejnost připravena i proběhlá speciální akce tento víkend. Akce 1+1, tedy k jedné zakoupené vstupence druhá jako dárek zdarma.  Navíc pro padesáti tisícího byla připravena láhev šampaňského.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Grévin Praha, foto: Jan Kolář