ijournal.cz

Sandra Parmová přiznala, že zácpy a díry ji komplikují život

-jj- Zdroj: a foto: Rouge Bunny Rouge 17.7.2014 Celebrity

Moderátorka televizních zpráv na TV Prima Sandra Parmová (28) sice žije život se svým partnerem, reportérem Michalem Janotkou na dálku, ale rozhodně si nestěžuje. Spíš by zvelebila dálnici D1, aby jí zácpy a díry na silnici nekomplikovaly život.

WORKSHOP

Kosmetický workshop

Láska na dálku je sice hoňka, ale rozhodně se na to dá zvyknout. Občas to vztahu prospívá, když se dva milenci nevidí každý den. „S Michalem nám to klape, i když on žije v Brně a já v Praze. Vídáme se, jak to jen jde. „Nic není na škodu. Pokud se dva mají rádi, nemůže je rozdělit ani vztah na dálku. Větší potíže mám s dálnicí, která díky zácpám a dírám mi komplikuje život,“ se smíchem přiznala Sandra, která díky těmto nedostatkům na silnici málem prošvihla workshopu Rouge Bunny Rouge.

Vztah na dálku je pro tebe příjemný, výhodný nebo komplikovaný?

Především je to krásný vztah, a jestli je na dálku nebo ne, tak na tom zase tolik nezáleží. S Michalem nám to skvěle klape a užíváme si jeden druhého, co to jen jde. Pokud chceme být delší dobu spolu, tak jeden z nás přijede do města toho druhého. Michal to má v Brně rád a dokonce je tu i velmi populární.

A co myslíš, že ho v Brně nejvíc drží? Nechce se přestěhovat za tebou do Prahy?
Drží ho právě ta práce, kterou v Brně dělá. On je výborný reportér, a ani bych Primě nepřála, aby o něj v Brně přišla. Nicméně pevně věřím, že jednou dostane tak dobrou pracovní nabídku, která ho naláká do Prahy, a budeme tu spolu.

Ty pracuješ jako moderátorka zpravodajství v TV Prima, jak vypadá tvá pracovní doba?
Když mě vidíte na obrazovce, jsem v Praze v práci, chodím tam po poledni a jsem tam celou dobu až do večera, než skončí vysílání. A když nepracuju, jsem v Brně u přítele.

Jitka Válková s moderátorkou Primy Sandrou Parmovou

moderátorka Primy Sandra Parmová s Jitkou Válkovou na workshopu



Co je pro tebe domov? Praha nebo Brno?
Já považuju za domov Prahu. Prahu miluju. Brno má také spoustu krásných míst, ale myslím si, že kdo poznal Prahu a Brno, tak mi dají všichni za pravdu, že Praha je Praha. Ta je jedinečná, magická, nikdy bych ji neměnila a přeju si jednou žít v Praze, takže doufám, že se za mnou přítel výhledově přestěhuje.

Začínají prázdniny. Plánujete dovolenou?
Plánujeme. Milujeme oba exotiku, takže určitě pojedeme někam do těchto krajů. Dovolená je pro nás hrozně důležitá. Načerpáme energii a hlavně si užíváme jeden druhého. Oba hodně rádi cestujeme, a objevujeme krásy místní přírody.

Impalpable_Finishing_Powder_Open_-_webPředpokládám, že se na dovolené nelíčíš a téměř neoblékáš do dokonalých modelů.
Vůbec se nelíčím a plavky sundávám jen na noc. Rozhodně je to parádní odpočinout si od těchto každodenních návyků, které mám kvůli práci. Líčením se každé ženě pleť ničí, což není dobré. Ovšem jsem ráda, že se na český trh dostala i kosmetika, která je k obličeji šetrná a naopak jí dává výživu. Rouge Bunny Rouge je luxusní kosmetika z Londýna a má i krásný design. Rozhodně stojí za to ji používat. Jsem z ní nadšená a hned jsem si pořídila skvělý make-up, pudr, řasenku a parfém. Tyhle věci mi rozhodně nesmí chybět i v kabelce.

 -jj-

 www.rougebunnyrouge.com / www.douglas.cz

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

-jj-

Zdroj: a foto: Rouge Bunny Rouge