ijournal.cz

Pozvánka na finálový večer Miss & Mister Deaf v sobotu 19. července 2014

red Zdroj: Miss & Mister Deaf 16.7.2014 Aktuality a pozvánky

Soutěže Miss Deaf mají  dlouholetou tradici. Ve  světě  je o tyto každoroční světové  soutěže velký zájem za čtrnáct let, co se tyto soutěže pro neslyšící dívky a  chlapce z  celého světa pořádají, se ve světě českému pořadateli soutěží,  podařilo založit ve více jak  85  státech každoroční soutěže  Miss & Mister Deaf každého státu.

F03_8047

A vítězné zvolené každoroční Miss  &  Mister Deaf každého státu,  se vždy zúčastní každoročně světových soutěží Miss &  Mister Deaf World a Europe a od roku 2014 také vždy velké World Fashion show. V Praze Czech republic se v roce 2014 bude v sobotu 19. července konat  již čtrnáctý  ročník  světových soutěží  pro  sluchově postižené dívky a od roku 2014 také  i neslyšící chlapce  z celého světa. Patronem soutěží je již dvanáctým rokem vždy TOP HOTELS GROUP  a.s.

Tyto každoroční pořádané soutěže jsou koncipovány tak, aby se slyšící lidé na celém světě, měli možnost osobně přesvědčit, že když se dá sluchově postiženým dívkám a chlapcům stejná možnost a šance, jako mají lidé slyšící, mohou neslyšící dívky a chlapci ale také všichni neslyšící lidé ve světě, také stejným způsobem pracovat a dělat vše tak, jak to dělají lidé slyšící.


V porotě zasednou známé osobnosti společenského i veřejného života, které byly představeny na tiskové konferenci pořádané v Top Hotelu Praha, např. Jana Doležalová – Miss České republiky 2004, Lucie Trnková – modelka a herečka v divadle Pavla Trávníčka, Kateřina Mátlová – zpěvačka a modelka, Kája Pavlíček – vizážista a stylista nebo moderátorka finálového večera Lenka Vacvalová.
 

                                             

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Miss & Mister Deaf