ijournal.cz

Narozeninová oslava DJ Uwy v Coco baru

red Zdroj: Coco bar 18.7.2014 Společenské akce a události
Co to má znamenat? Sporťák Pouva opět ve společnosti s přítelkyní, se kterou se před pár dny rozešel.
Moderátor sportovních novin na Nově Martin Pouva se překvapivě objevil ve společnosti se svojí expřítelkyní, o dvacet let mladší Petrou Friedlovou. Přestože před pár dny přiznali rozchod, který Petra odůvodnila nepřekonatelnou žárlivostí Pouvy, nyní to opět vypadá, že vrkají jako hrdličky. Ruku v ruce dorazili na narozeninou oslavu DJ Uwy do Coco baru. Překvapivě ale o žádný comeback nejde. Nejsme spolu, stali se z nás přátelé. Nic nám nebrání jít spolu třeba na víno nebo narozeniny Uwy, kterého máme oba rádi. Nemám rád vztahy, kdy se lidi rozejdou a nechtějí se vidět,“ prozradil Pouva.

pouva_pritelkynee


Erbová a Řepka
O krizi vztahu se spekulovalo také u Vlaďky Erbové a Tomáše Řepky. Na narozeninách DJ Uwy ale ukázali, že je v jejich manželství vše v pořádku. I když neustále musejí překonávat překážky v podobě rozvodu fotbalisty, Erbové tahanic o dceru nebo momentálním problémům s exekutory, kteří navštívili jejich dům v Černošicích kvůli neplacení alimentů Řepky na děti, jejich manželství je naprosto v pořádku. „Neříkám, že to u nás doma občas není Itálie, ale kde není? Milujeme se, vychováváme krásné děti a víc není třeba dodávat. Jsme úplně v pohodě,“ prozradila Vlaďka na narozeninách kamaráda. Uwovi jako ostatně skoro všichni přinesli jako dárek láhve alkoholu. „Každý rok nosíme alkohol, protože předpokládáme, že ho vloží do svého baru, aby na něm pak vydělal,“ směje se modelka.

erbova_repkaa

A jak tráví Řepkovi léto? 
„Léto mám moc hezký, trávím ho s dětmi, s dcerou jsem byla na pracovní dovolené v Egyptě a holčičí dovolené v Turecku. Bohužel bez syna, protože ho trápily ouška. Teď si užíváme zahrady, bazénu, grilu, rodiny.  S manželem se chystáme ještě sami bez dětí na dovolenou, abychom si užili jeden druhého,“ říká Vlaďka. Jak to nyní vypadá s problémům s exekutorem, do kterého Vlaďka při couvání svým vozem nešťastnou náhodou najela? „Není nic nového. Nepřišlo mi nic od policie, od soudu. Vše bych jistě věděla od svého právního zástupce,“ dodala modelka. 

erbova_uwaa


Narozeninovou oslavu DJ Uwy v Coco baru si nenechali ujít také Dalibor Janda s dcerou Jiřinou, zpěvák Marián Vojtko, který dorazil se zpěvákem a skladatelem Zdeňkem Style Hrubým, který mu složil nový singl na připravovanou desku nebo Sámer Issa s partnerkou Hanou Pekhartovou. Stejně jako Vlaďka s Tomášem, dorazili s láhví alkoholu v ruce. 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Coco bar