ijournal.cz

S vůní pistácie a květů magnólie si dopřejte jedinečný smyslový zážitek

red Zdroj: Dove 2.5.2014 Krása a zdraví

Nechte se hýčkat a dopřejte si uklidňující zážitek s novým sprchovým gelem Dove Purely Pampering Pistácie a magnólie. Po koupeli můžete svému tělu dopřát i následnou péči a zahalit jej do tělového mléka se stejnou vůní.

Řada sprchových gelů Dove Purely Pampering se pyšní revoluční technologií NutriumMoisture™, která obsahuje některé pokožce přirozené lipidy, tělová mléka obsahují složku DeepCare Complex, což je unikátní směs látek pro péči o pokožku. DeepCare Complex, je směsí vyživujících a hydratačních látek pro výživu pokožky do hloubky. Tu správnou výživu a hydrataci totiž pokožka potřebuje k tomu, aby byla silná, přirozeně obnovovala svoji ochrannou vlhkost a díky tomu zůstala krásná a jemná.

Packshot_Beauty Blossom-Shower_250Vyživující sprchový gel Dove Purely Pampering Pistácie a magnólie 250 ml

Užijte si koupel či sprchování, které vyživuje a hýčká. Tento sprchový gel s technologií NutriumMoisture™ vytváří jemnou krémovou pěnu, díky které budete mít pocit hebké a vyživené pokožky. Vůně pistácie a květů magnólie uklidní vaše smysly a příjemně vás zrelaxuje.

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena: 72,90 Kčdove

Tělové mléko Dove Purely Pampering Pistácie a magnólie 250 a 400 ml

Vyživuje pokožku do hloubky díky bohaté směsi vyživujícího krému obohaceného o výtažky z pistácie. Svěží a plná vůně magnólie ve vás zanechá pocit osvěžení. Nechte se rozmazlit!

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena: 126,90 (250 ml)/169,90 (400 ml) Kč

 


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Dove