Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Středa, 17.Říjen 2018
ijournal.cz

Prvním nakupujícím v Paláci Chlumeckých zpívala Tereza Kerndlová

red Zdroj: ®MAGNUM 2.5.2014 Koktejl

Brány zrekonstruovaného Paláce Chlumeckých plného spousty módních značek a služeb se již tento týden slavnostně otevřely veřejnosti. Přímo v srdci Brna na atraktivní adrese Česká 6 tak můžete nově nakupovat v obchodech známých značek.

Palac_Chlumeckych

Prvním nakupujícím zákazníkům v Paláci Chlumeckých zazpívala zpěvačka TEREZA KERNDLOVÁ, která vystoupila přímo uprostřed dění na ulici Česká. Spousta soutěží a dárků například v podobě poukázek byla příjemným pro návštěvníky překvapením.

Palac_Chlumeckych

Symbolické přestřižení slavnostní pásky proběhlo za účasti náměstka primátora Olivera Pospíšila, starosty Městské části Brno – střed Libora Šťástky, jednatele a majitele společnosti MAGNUM Miroslava Vymazala a také technického dozoru stavby Luboše Stloukala.

Palac_Chlumeckych

Kromě obchodních jednotek nabízí Palác Chlumeckých kancelářské prostory, moderní byty a apartmány a také podzemní parkoviště pro 30 automobilů.

Zrekonstruovaný objekt zapadá do historie i moderní doby

Palác Chlumeckých byl postaven v 50. letech 19. století na místě původních čtyř středověkých měšťanských domů. Dříve zde sídlila redakce a tiskly se Lidové noviny, sídlila zde Obchodní a živnostenská komora či vojenský zemský soud. Bydleli zde krejčí, pekaři, řezníci a mydláři, ale i bohatí vlastníci sladoven či šlechtické rodiny. Od roku 1910 se na této adrese scházeli čeští vlastenci ve známé Brichtově kavárně. Důkladná rekonstrukce tak nyní Paláci Chlumeckých vrací život a obyvatelé Brna se opět mohou těšit na reprezentativní a důstojnou podobu domu, který doplní historický ráz centra Brně, a zároveň poskytne prostory odpovídající potřebám moderní doby.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: ®MAGNUM