ijournal.cz

S kým se líbal Marek Vašut a čím ho pořádně naštval Pavel Kožíšek?

red Zdroj: a foto: archiv Divadlo kouzel 18.11.2016 Společenské akce a události

Marek_Vašut_líbá_Mahulenu_BočanovouNa křtu kouzelnické sady Pavla Kožíška bylo pořádně veselo. Mahulena Bočanová s dcerou Márinkou si vyzkoušeli kouzlo, které předváděli synové kouzelníka Jakub a Matyáš Kožíškovi. „Márinku kouzla neskutečně nadchla a chce být také kouzelnicí. Nejvíc se jí líbilo kouzlo s papouškem, který uletěl z klece do prázdné krabičky. Díky Pavlovi máme o zábavu postaráno a Márinka se už těší, jak bude kouzla předvádět“. Mahulena Bočanová křtila kouzelnickou sadu se svým dlouholetým kamarádem Markem Vašutem. Herečtí kolegové se přivítali obrovskými polibky a objetím, které mezi přítomnými vyvolalo spekulace nad jejich „čistě kamarádským“ vztahem.

 Mahulena_Bočanová_kouzlí_s_dcerou_Márinkou_a_Markem_Vašutem
Marek Vašut před přítomnými vynadal Pavlovi Kožíkovi. „Pořádně jsi mě naštval. To je už tvoje několikátá sada pro děti, která se navíc jmenuje Junior. A co my dospělí? Také chceme kouzlit. Požaduji, aby příští sada byla naopak Senior,“ pronesl se svým typickým humorem Marek Vašut.

Marek_Vašut,_Mahulena_Bočanová_a_Hana_Mašlíková_Reinders_křtí_kouzelnickou_sadu_Pavla_Kožíška

Na křtu nechyběly ani zkušené kouzelnice Hanka Mašlíková Reinders a Martina Dvořáková. Modelky se v legraci málem popraly o to, která si předem vyzkouší kouzlo s nezničitelným provázkem. „Díky Kožíškovi nesnáším Vánoce“, stěžovala si na svého šéfa Hanka Mašlíková Reinders. „Vystupuju už s Pavlem v Divadle kouzel osmým rokem, kdy v listopadu a prosinci hrajeme skoro každý den představení Kouzelné Vánoce aneb já nejsem Ježíšek ale Kožíšek. Takže potom u štědrovečerního stolu už nechci slyšet žádné vánoční koledy a na protest už ani nestrojíme vánoční stromeček“. 

Hanka_Mašlíková_Reinders_se_poprala_s_kolegyní_s_modelkou_Martinou_Dvořákovou

„Škola kouzel Junior je na rozdíl od mých jiných kouzelnických sad určena pro úplně nejmenší děti od pěti roků“, představil novinku Pavel Kožíšek. „S touto limitovanou edicí kouzelnických rekvizit mohou děti předvést neuvěřitelná a přitom na provedení velice jednoduchá kouzla. Děti nemusejí umět ani číst, protože v sadě je vedle instruktážní knížky i animované DVD. Sada obsahuje kouzelnické triky, které se dají snadno naučit, takže se z každého stane během chvilky opravdový kouzelník“, říká Pavel Kožíšek.

Pavel_Kožíšek_kouzlí_se_syny_Matyášem_a_Jakubem

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: a foto: archiv Divadlo kouzel