ijournal.cz

Rio Mare Insalatissime Tuňákový salát s ČOČKOU – novoroční tradice, kterou si zamilujete

red Zdroj: Rio Mare 30.12.2020 Nezařazené

ČOČKA – novoroční klasika, lidová tradice, nebo pouhá pověra… Ať už patříte k milovníkům tradic nebo ne, jisté je, že ČOČKA je zdraví prospěšná, lehce stravitelná a téměř bez kalorií, což po Vánocích uvítá asi každý z nás. Stejně, jako případnou finanční hojnost.

RM_Insalatissime_cocka_1

ČOČKA patří mezi luštěniny, které jsou přirozeně bezlepkové a představují celosvětově nejoblíbenější zdroj rostlinných bílkovin, významných kromě jiného pro tvorbu svalů, ke snížení krevního tlaku a cholesterolu. Je navíc bohatým zdrojem železa a kyseliny listové, tedy látek, které pomáhají předcházet chudokrevnosti, selenu, fosforu, zinku a vitamínu B6.

 

RiTuňákový salát s ČOČKOU, žlutou mrkví a rajčatyo Mare Insalatissime Tuňákový salát s ČOČKOU, žlutou mrkví a rajčaty znamená sázku na jistotu, bez ohledu na to, zda chcete dostát novoroční tradici, nebo hledáte alternativu na zdravou, chutnou a rychlou svačinku. Lahodná kombinace italské čočky a kvalitního tuňáka překvapí svou jedinečností, žlutá a oranžová mrkev, spolu s nadrobno pokrájenými rajčátky, už jen dodávají této receptuře, která hraje všemi barvami a lahodí tak i oku, punc absolutní dokonalosti.

To vše při zachování čerstvosti, chuti i výživových hodnot, bez přidaných konzervantů!

RM_Insalatissime_cocka_2 
                                 „Rio Mare – pravá italská chuť

 
                             

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Rio Mare