ijournal.cz

Finalistky České Miss ESSENS nafotily své první oficiální fotografie

red Zdroj: Česká Miss ESSENS 29.12.2020 Společenské akce a události

oficiální logo
Čtrnáct nejkrásnějších Češek se postavilo před objektiv vynikající fotografky Anny Konievy a my teď můžeme obdivovat jejich první oficiální fotografie. Finalistky České Miss ESSENS se setkaly v Praze v ESSENS Boudoir, kde celé focení probíhalo a o jejich perfektní look se postaral místní tým vizážistů ve spolupráci    s kadeřníky ze salonu Franck Provost.


Lokace pro focení portrétů nebyla vybrána náhodou – společnost ESSENS se stala titulárním partnerem České Miss, tudíž o ní v souvislosti s národní soutěží krásy teď uslyšíme často. „Jsem z tohoto spojení jednoduše nadšený. Líčit Missky byl vždy můj sen a teď se mi plní, z čehož mám obrovskou radost. Jak Česká Miss, tak ESSENS jsou mé srdcové záležitosti a já ani v nejmenším nepochybuji o tom, že tato spolupráce bude prostě skvělá,“ svěřil se s úsměvem hvězdný vizážista Pavel Kortan. Ten spolu se svým týmem vyčaroval dívkám jemný nude make-up, jenž dokonale zvýraznil jejich přednosti. „Byla radost pracovat s takovou partou, jaká se sešla na prvním oficiálním focení našich finalistek. Cílem bylo vytvořit co nejpřirozenější look, který podtrhne krásu každé soutěžící, a přitom jí nebude měnit tvář. Každá dáma je osobností a každá zajímavá něčím jiným,“ těší se na výsledek za Českou Miss ESSENS Veronika Farářová.

„Česká Miss je synonymem krásy dívek i žen a její spojení s prémiovou značkou ESSENS je pro všechny nová zkušenost i výzva. Jsme ale přesvědčeni, že společně dodáme celé akci nový rozměr a velmi vysokou úroveň, která rozhodně neskončí s finálovým večerem. V tuto chvíli už máme za sebou první spolupráci v ESSENS Boudoir a těšíme se na další společné aktivity,“ doplnil za společnost ESSENS Michal Kovář.

Česká miss Essens
Česká miss Essens
Česká miss Essens
Česká miss Essens
Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Česká Miss ESSENS