ijournal.cz

ZRUŠENO! Pozvánka na tradiční novoroční výstup na Stezku korunami stromů Lipno se soutěží o skipasy

red Zdroj: Stezka korunami stromů 30.12.2020 Aktuality a pozvánky, Cestování

Stezka korunami stromů Lipno je otevřená i v zimě! Vyrazte na jednodenní výlet na čerstvý vzduch, vyčistěte si hlavu a zažijte Stezku korunami stromů Lipno zahalenou do zimního kabátu. Odměnou vám bude neopakovatelná atmosféra zasněžené šumavské přírody. „Pokud to na Lipno nestihnete před Vánocemi, stojí za to dorazit i mezi svátky nebo na Novoroční výstup,“ láká k návštěvě Olga Kneiflová, tisková mluvčí Skiareálu Lipno. Ke Stezce se lze dostat snadno pěšky z centrálního parkoviště. „Výlet je ideální pro rodiny, výstup je nenáročný a lze ho absolvovat i s kočárkem. Navíc lze soutěžit o skipasy do Skiareálu Lipno.“

Lipno

Novoroční výstup na Stezku korunami stromů Lipno se stal už tradiční akcí pro rodiny s dětmi. Každý návštěvník tak může po vánočním hodování v teple rodinného krbu udělat něco pro své zdraví a na závěr získat i účastnický list na památku. Letos akce proběhne za dodržení hygienických opatření a bez pohoštění. Organizátoři budou zachovávat dostatečné rozestupy a kontrolovat množství návštěvníků na Stezce.

Lipno

O Novoroční výstup nebudou ochuzeni ani lyžaři, kterým je určena speciální půjčovna zimní obuvi. Na Stezku korunami stromů se tak mohou vydat pěšky v zapůjčených botách a zpestřit si sportovní zážitek o příjemnou procházku s dechberoucími výhledy. Půjčovnu najdou mezi výstupními stanicemi lanových drah Lipno Express a Střecha.

Lipno

Soutěžte o skipasy do Skiareálu Lipno. Stačí se vyfotografovat 1. ledna 2021 na Stezce korunami stromů Lipno, dát follow IG profilu @stezkakorunamistromulipno a označit publikovanou fotku hastagem #stezkalipno.   

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Stezka korunami stromů