ijournal.cz

První slunečné dny odstartovaly sezónu oblíbených nápojů Starbucks Refresha®

red Zdroj: Starbucks 3.5.2023 Gastronomie

Konečně je tu příjemně teplé počasí a s ním do Starbucks přichází jedinečné ovocné osvěžení v podobě čtyř lahodných nápojů Starbucks Refresha® s novými přírůstky. Svěží tropická chuť Mango Dragonfruit Starbucks Refresha® a Dragon Coconut Starbucks Refresha® s kousky ovoce je ideálním startem letošního léta. Sezóna ledových nápojů ve Starbucks může začít!

Mango a dračí ovoce
← Příjemné exotické osvěžení nabízí nová Mango Dragonfruit Starbucks Refresha®, která v sobě ukrývá barevnou kombinaci sladkých chutí manga a dračího ovoce s ledem a kousky dračího ovoce.


DragonCoconutRefresha

→ Pokud rádi zkoušíte novinky, určitě ochutnejte také tropickou kombinaci s kokosovým nápojem v Dragon Coconut Starbucks Refresha®.


Strawberry_Acai_Refresha_Glass_WHITE_2023
Do nabídky se vrací i hit minulého léta – Strawberry Açaí Starbucks Refresha®, která obsahuje kombinaci ovoce Açaí a plátků sladkých jahod. Pink_Coconut_Refresha_Glass_WHITE_2023

Milovníky krémových nápojů jistě potěší Pink Coconut Starbucks Refresha®, která doplňuje kyselou chuť ovoce  Açaí a sladkost jahod kokosovým nápojem a plátky lyofilizovaných jahod. Ve světě je populární pod názvem Pink Drink.

Užijte si slunečné dny naplno a vychutnejte si letní Refresha® nápoje v některém ze stylových letních cold cupů z naší limitované nabídky. Pokud si v kavárnách Starbucks necháte připravit nápoj do vlastní nádoby, ušetříte vždy 10 korun a navíc přispějete k ochraně přírody snížením množství odpadu.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Starbucks