ijournal.cz

Soutěž o kosmetický balíček s Gillette Venus ComfortGlide Breeze

red Zdroj: Gillette Venus 2.5.2023 Soutěže

VenusS holicím strojkem Gillette Venus ComfortGlide Breeze ( cena: 299 Kč) dosáhnete dokonale hladkých nohou. Balení obsahuje holicí strojek a náhradní hlavice, které jsou vybavené hydratačními páskami, díky nimž strojek hladce klouže po pokožce. Pásky zároveň pečují o pokožku a uvolňují krásnou vůni. Jakmile přestanou být břity ostré, nasadíte nové a vzhůru k hebké pokožce! Pro dokonalý efekt kombinujte s holicím gelem Gillette Satin Care.


Vyhrajte balíček od Procter & Gamble v hodnotě 700 Kč obsahující holící strojek a gel zn. Gillette + sadu produktů na péči o vlasy Pantene.

Soutěžní otázka: Ambasadorkami kampaně Gillette Venus s názvem Na vlastní kůži, která představuje životní příběhy vepsané do jejich pokožky, se staly známé české

a) herečky
b) influencerky
c) sportovkyně


Správnou odpověď, prosíme, pošlete do 12. května 2023 půlnoci na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu uveďte Soutěž – Gillette. Vylosovaného výherce budeme kontaktovat emailem s podrobnostmi o zaslání výhry.

Nápovědu naleznete také v našem článku:

http://www.ijournal.cz/kazda-pokozka-je-krasna-znacka-gillette-venus-spustila-osvetovou-kampan-se-znamymi-influencerkami-ktere-sdili-sve-intimni-pribehy-kuze/

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Gillette Venus